Bitcoin 100 Bin Dolar Olur Mu Sorusuna Uzman Analistten Cevap!

Kripto para piyasasının öncüsü Bitcoin 60 Bin dolar seviyesini aşınca herkes bundan sonra ne olacak sorusuna cevap aramaya başladı. Bitcoin 100 Bin Dolar olacak mı?

Finans 17.10.2021 - 04:00 17.10.2021 - 04:00 Engin Uzunoğlu

Dünya finans piyasalarının en genç aktörü olan kripto para piyasalarında gelişmeler baş döndürmeye devam ediyor. Kripto para birimlerinin öncüsü Bitcoin 60 Bin Dolar seviyesindeki engeli kırarak geçti. Bundan sonra ise Bitcoin için sorulan soruların mahiyeti değişti. Bitcoin 100 Bin dolar olacak mı? Analistlerden en son Bitcoin yorumları...

BİTCOİN TAHMİNİ!

Kripto para analistli Alessia Rastani tarafından yeni bir değerlendirme yayınlandı. Ünlü analist bu değerlendirmesinde Bitcoin'in bundan sonraki işlemlerine dair öngörülerde bulundu. Popüler analiste göre Bitcoin boğa piyasasınınson aşamasına girdi. 60 Bin Dolar seviyesinin üzerine çıkılması tamamen boğa piyasasına bağlandı. 

BİTCOİN İÇİN 100 BİN DOLAR HAYAL DEĞİL!

Youtube üzerinden Bitcoin hakkında yeni tahminlerini açıklayan  Alessia Rastani, “Bitcoin boğa koşusunun etkisiyle fiyatlanmaya devam ediyor. Boğa koşusunda artık son düzlüğe geçildi. Zaten son günlerdeki fiyat değişimleri tamamen bu durumla alakalı. 60 Bin Dolar seviyesi Bitcoin için yeterli görünmeyecek. Kısa bir süre içerisinde Bitcoin'in tarihhin en yüksek seviyesi değişecektir. 100 Bin dolar seviyesinde bir Bitcoin'in mümkün olacağını hep birlikte görebileceğiz.” dedi. 

BİTCOİN YATIRIMCILARI DİKKAT

Bitcoin yatırımcılarına uyarı yapan  Alessia Rastani, “Bitcoin yatırımcıları için çok kritik bir süreç yaşanıyor. Fiyat artışları herkesi memnun etmiş durumda. Ancak bunun sürdürülebilir olduğundan emin değilim. Bitcoin elbette yükselecek ama düşmeyeceğinin garantisi yok. Aksine BitcoiN'de orta vadede bir fiyat gerilemesi gündeme gelebilecek. Burada en önemli detay düşüşün tarihinin bilinmesi olacak.” ifadelerini kullandı. 

Bitcoin şu anda kripto para piyasalarında en değerli kripto varlık olmayı sürdürüyor. 61 Bin Dolar seviyesinin üzerinde olan Bitcoin'in son 24 saat içerisinde yaklaşık yüzde 1 değer kaybetti. Uzman analistlere göre kar satışlarından kaynaklı olarak zaman zaman geri çekilmeler yaşanabilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@