Bitcoin 28 Bin Dolara Düşecek İddiası! Ünlü Analist Açıkladı, Piyasa Alev Aldı!

Kripto para piyasalarının varlıklarında ciddi kayıplar yaşanmaya devam ederken ünlü analist Peter Brandt Bitcoin için yeni dip seviyesini açıkladı. Bitcoin kaç dolar seviyesine düşecek?

Finans 02.05.2022 - 02:28 02.05.2022 - 02:28 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasalarında sular durulmuyor. Bitcoin öncülüğünde devam eden düşüşlerle kripto varlıklarda değer kayıpları oldukça büyük seviyelerde gerçekleşti. Kripto paraların uğradığı değer kayıplarından dolayı yatırımcılar zor durumda kalırken adeta hareket edemez durumdalar. Zarar kes yapabilme imkanları da kalmayan yatırımcılar analistlerden umut verici açıklamalar bekliyorlar. 

Kripto para piyasalarının öncü para birimi olan Bitcoin ile alakalı olarak yaptığı tüm değerlendirmelerle bugüne kadar hedefi hep 12’den vuran ünlü analist Peter Brandt moralleri bozacak yeni bir analize imza attı. Bitcoin için yeni dip seviyesini açıklayan Peter Brandt gidişin 30 Bin Dolar seviyesinin altına doğru olduğunu iddia etti.

BİTCOİN 28 BİN DOLAR OLACAK İDİDASI!

Bitcoin için yeni bir düşüş trendinin kaçınılmaz olduğunu söyleyen Peter Brandt, “Bir ayı kanalının olduğunu Şubat ayından beri söylüyorum. Bu kanalın tamamlanabilmesi için kanalın genişliğine eşit bir düşüşün olması gerekiyor. Bu durumda da Bitcoin 32 Bin Dolar seviyesini zorunlu olarak test edecektir. Benim tahminime göre de Bitcoin 28 Bin Dolar seviyesine gerileyecek. Bunu söylemem Bitcoin düşmanı olduğumu göstermez. Benim de Bitcoin yatırımlarım var.” dedi.

ANALİSTLER BİTCOİN DÜŞECEK İDDİASINA DESTEK VERİYORLAR

Bitcoin ile alakalı olarak çok çarpıcı bir düşüş iddiasında bulunan Peter Brandt’ın bu görüşünü diğer analistler de yorumlarıyla destekliyorlar. Bitcoin için 35 Bin Dolar seviyesine gerilemenin mümkün olabileceğini ifade eden bazı analistler bunun için iddiaya bile tutuşmaya başladılar. Bitcoin’de bir ayı piyasası etkisinin yaşandığına dikkat çeken analistler gelecek günlerde düşüşlerin çok keskin olabileceğini bildiriyorlar.

Not: Burada yer alan değerlendirmeler ilgili ekonomistin kişisel düşünceleridir ve bu konuda sorumluluk kabul edilmemektedir. Yatırım yaparken çok daha fazla veriye ihtiyaç vardır. Bu verilerle yatırım yapmak hedeflenen kazançları getirmeyebilir. Haberimizde kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemiştir.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@