Bitcoin Boğalarından Haber Var! Ünlü Analist Bitcoin 2022'ye 60 Bin Dolar Üzerinde Girer Tahmini Yaptı!

Kripto para piyasalarında çok çarpıcı fiyatlamalar gelmeye devam ediyor. Bitcoin sürpriz bir yükselişle yeniden kendisini 50 Bin Dolar üzerine attı. Peki Bitcoin kaç Dolar olacak?

Finans 13.12.2021 - 04:08 13.12.2021 - 04:08 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasalarında son günlerde meydana gelen savrulmanın ardından son 24 saat içerisinde sürpriz bir yükseliş hareketi yaşandı. Bitcoin öncülüğünde fiyatlanan kripto paralar yeniden yükselişe geçtiler. Bitcoin son 24 aat içerisinde yüzde 2,5 oranında değer kazandı. Bitcoin'de meydana gelen bu fiyat artışları diğer kripto para birimlerini d epozitif bir şekilde etkiledi.

BİTCOİN İÇİN SON ANALİZLER!

Bitcoin'de meydana gelen yükselişler kripto para piyasalarında bahar havası estiriyor. Bundan dolayı da ünlü kripto para analistlerinin Bitcoin için yaptıkları analizlerdeki fiyat tahminleri çok büyük bir ilgi görüyor. Bitcoin için fiyat tahminini açıklayan son kripto para analisti ise William Clemente oldu. William Clemente tarafından yapılan son analizde Bitcoin'in şartlı bir yükseliş trendinde olduğu belirtildi.

53 BİN DOLAR SEVİYESİ KRİTİK

William Clemente yaptığı son Bitcoin analizinde, "Bitcoin şu anda kısa vadeli sahip maliyet tabanının altında fiyatlanıyor. Bu sahip maliyet tabanı 53 Bin Dolar'dır. Bu geri alınana kadar Bitcoin için yükseliş trendi başlamıştır diyemeyiz. Piyasa aksini gösterene kadar temkinli olmakta fayda var. Bahsettiğim kısım geri alınır ve Bitcoin 53 Bin Dolar barajını aşarsa bundan oldukça memnuniyet duyacağız. Ancak bu seviye aşılsa da alta doğru inişlerle beraber düzeltme hareketleri Bitcoin için etkili olabilir." dedi.

BİTCOİN 2022'YE 60 BİN DOLARIN ÜZERİNDE GİRER

Bitcoin boğalarının nasıl hareket edeceklerini de söyleyen William Clemente, "Bitcoin boğaları bundan sonraki süreçte daha dikkatli bir şekilde hareket edeceklerdir. Bunu da biz görebileceğiz, sonuç beklememize gerek kalmyacak. Bitcoin fiyatları yükselirken fonlama sessizleşir ve düşük seviyede gerçekleşirse boğalar harekete geçmiş demektir. O zaman da ralli başlamıştır diyebiliriz. Dolayısıyla Bitcoin 2022'ye 60 Bin Dolar üzerinde girmesi yüksek ihtimaldir." ifadelerini kullandı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@