Bitcoin İçin Yeni Fiyat Analizi! Ünlü Kripto Para Analisti Bitcoin'in Füze Gibi Fırlayacağı Tarihi Açıkladı!

Kripto para analisti Alex Krüger son günlerde Bitcoin'deki hareketleri yorumlayarak lider kripto para birimini bekleyen yeni gelişmelere dair analiz yaptı. Bitcoin kaç dolar olacak?

Bitcoin İçin Yeni Fiyat Analizi! Ünlü Kripto Para Analisti Bitcoin'in Füze Gibi Fırlayacağı Tarihi Açıkladı!

Kritpo para piyasalarında yaşanan büyük şokun ardından toparlanma hareketleri yaşanmaya devam ediyor. Oldukça büyük umutlarla kripto para piyasalarına yatırım yapanlar çok ciddi kayıplara maruz kaldılar. Bitcoin fiyatında gerçekleşen sert düşüş oldukça yıkıcı etki yaparken yatırımcılar bundan sonra yaşanabilecek gelişmeleri merak ediyorlar ve kripto para analistlerinin son değerlendirmelerine büyük bir ilgi gösteriyorlar.

BİTCOİN'DEKİ FİYAT DÜŞÜŞLERİ KALICI DEĞİL

Bitcoin yaşanan sert fiyat düşüşü ile 50 Bin Dolar seviyesinin epey aşağısına gerilemişti. Ancak toparlanma hareketi ile yeniden 50 Bin Dolar seviyesinin üzerine çıkmayı kısa bir sürede başardı. Bu duruma dikkat çeken kripto para analisti Alex Krüger, "Bitcoin için gerçekleşen bu fiyat gerilemesi daha önce gördüğümüz örneklerden çok farklı gelişti. Daha önce böyle sert şekilde düşüşler olduğunda Bitcoin uzun zaman toparlanamazdı. 2021'in başında meydana gelen düşüşü hatırlayın. Bitcoin aylarca 30 Bin Dolar - 40 Bin Dolar aralığında kalmıştı. Bir yükseliş tahtası oluşturmadan da 60 Bin Dolar üzerine çıkamamıştı." dedi.

BİTCOİN'DE PANİK SATIŞLARI OLMADI

Bitcoin'in yükseliş trendine çok erken girmeye başlamasının duyulan güvenle alakalı olduğunu söyleyen Alex Krüger, "Kripto para piyasaları en genç yatırım alanlarından birisi. Sürekli gelişim olmasından doğal bir durum yok. Bu gelişimi Bitcoin fiyatlamasında takip edebiliyoruz. Yeni nesil yatırım piyasası savruk yapısını her geçen gün terk edebiliyor. İşlem hacimlerinde de bu görülebiliyor. Bitcoin fiyatlarında düşüşlerle beraber panik satışları gerçekleşmedi. Bu açık şekilde duyulan güvenin göstergesi demektir." ifadelerini kullandı.

BİTCOİN KAÇ DOLAR OLACAK?

Bitcoin için fiyat tahmininde de bulunan Alex Krüger, "Bitcoin fiyatlamasına dair grafikler çok çarpıcı gerçekleri bize anlatıyor. Açık bir şekilde görülüyor ki Bitcoin biraz oyalandıktan sonra yeniden 60 Bin Dolar seviyesini aşacaktır. 2022'nin ilk çeyreğinde Bitcoin yeniden tüm zamanların rekorunu bir üst seviyeye taşımaya yönelik fiyat hareketleri sergileyecektir." ifadelerini kullandı.

SONRAKİ HABER