Bitcoin Kahininden Dev Sıçrama Kehaneti! 1 BTC Kaç Dolar Olacak?

Kripto para piyasalarının kahini olarak adlandırılan analist Michael Van de Poppe yeni bir değerlendirme yaptı. Bitcoin'in sıçrayacağı seviyeleri açıklayan ünlü analist yatırımcılara uyarı yaptı.

Finans 10.02.2022 - 02:29 10.02.2022 - 02:29 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasalarının öncü para birimi olan Bitcoin için çok hareketli gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. Bitcoin toparlanma sürecini devam ettirirken henüz tam bir sıçrama gerçekleştirmediği iddia ediliyor. 40 Bin Dolar altındaki mesaisini çabuk geçen Bitcoin şu anda kritik seviyeleri aşıp 44 Bin Dolar noktasını da aşmış durumda. Bitcoin'in bundan sonra nasıl bir hareket sağlayabileceği ise yatırımcıların zihinlerini karıştırıyor. Bitcoin ne kadar olur? Bitcoin yeniden düşüş tehlikesi yaşar mı?

BİTCOİN İÇİN EZBERLERİ BOZAN ANALİST

Kripto para piyasalarına olan hakimiyeti ve isabetli öngörüleri ile rüştünü ispat etmiş analistlerden olan Michael Van de Poppe tarafından yeni bir değerlendirme yapıldı. Usta isme göre Bitcoin'in 40 Bin Dolar üzerinde kalmasının çok büyük bir kıymeti var. Bitcoin 40 Bin Dolar üzerine yerleşerek gözününü yukarıya çevirdi diyen Poppe, büyük bir sıçrama için hazırlık yapıldığını söyledi.

DEV SIÇRAMA GELİYOR

Bitcoin'in çok ses getirecek bir sıçrama gerçekleştireceği yorumunda bulunan Michael Van de Poppe, "Bitcoin şu anda ana hedefini belirlemiş durumda. Gerçek fiyatlamanın bu seviyeler olmadığını biliyoruz. Şu anda bir hazırlık var ve sıçrama tahtası oluşturuluyor. Çok uzun sürmeyeceğini tahmin ediyorum. Önce 46 Bin Dolar seviyesi aşılacak ve ardından bir bekleme süreci daha yaşanacak. Onun ardından ise sert bir yükseliş beklentisindeyim. Bitcoin'i Şubat sonunda 60 Bin Dolar üzerine çıkmış şekilde görebiliriz." dedi.

YATIRIMCILARIN BİTCOİN ISRARI

Bitcoin'in neden yükseleceğine dair aldığı işaretleri gerekçelendiren Michael Van de Poppe, "Bitcoin için neden sıçrama beklentimiz var? İşlem hareketlerine baktığımızda bunu görüyoruz. Bitcoin düştü diye kimse satmıyor. Daha önce gerçekleşen düşüşlerde yoğun bir satış gerçekleşirdi. Şimdi herkes Bitcoin varlığını arttırabilmenin yoluna düştü. Bu da duyulan güvenin göstergesidir. Bitcoin bu piyasa güveni ile sıçrayacaktır." ifadelerini kullandı.

Not: Haberimizde yer alan değerlendirmeler ilgili analistin kişisel düşünceleri olmakla beraber yalnızca bilgi vermek amacıyla kullanılmıştır. Yatırım kararı alınırken bir veri olarak kullanılmamalıdır. Haberimizde kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemiştir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@