Bitcoin ve Ethereum için 2022 Yılı için Korkutan Tahmin! Balon Patlayacak mı?

Dünyaca ünlü hisse senedi analisti tarafından 2022 yılında Bitcoin ve Ethereum hakkında yapılan tahminler oldukça korkutucu görünüyor. İşte detaylar..

Finans 11.12.2021 - 12:45 11.12.2021 - 12:47 Elif İşçi

 Kripto para piyasasında sürekli olarak değişimler yaşanmaya devam ederken Bitcoin ve Ethereum hala liderliği elinde bulundurmaya devam ediyor. Yaşanan düşüşlere rağmen hala en yüksek kripto para birimleri arasında yer alan Bitcoin ve Ethereum için her gün yeni tahminler yapılmaya devam ediyor.

Bitcoin ve Ethereum için ünlü bir kripto para analistinden korkutan bir açıklama geldi. Popüler hisse senedi traderi olarak bilinen ve tanınan Timothy Sykes Bitcoin ve Ethereum hakkında korkutan bir açıklama yaptı.

2022 YILI BİTCOİN VE ETHEREUM İÇİN KORKUNÇ GEÇECEK!

Kripto para ticareti ile aslında doğrudan ilgilenmediği biliniyor ancak yine de süreç hakkında bilgi sahibi olan ünlü analist 2022 yılı için pek çok analiste göre korkutan açıklamalarda bulundu.

Pek çok analist özellikle Bitcoin için heyecanlandıran açıklamalarda bulunmuş ve fiyatların artacağını ifade etmişti. Bunun ardından ünlü analist tahminleri değiştirdi ve bunun üzerine Bitcoin ve Ethereum için korkutan bir açıklamada bulundu.

Bitcoin ve Ethereum’un bir balon olduğunu ve 2022 yılının bu balonun patlaması için oldukça önemli bir tarih olduğunu açıkladı.

KRİPTO PARA YATIRIMCILARINA UYARI YAPILDI

Bitcoin ve Ethereum için 2022 Yılı için Korkutan Tahmin! Balon Patlayacak mı?2

Kripto para yatırımcıları için önemli uyarılar yapıldı. Özellikle dikkatli olunması gerektiği ifade edilirken satın almaların kontrollü bir şekilde yapılmasının önemli olduğunun altı çizildi. Özellikle pandemi nedeniyle ortaya çıkan Omicron varyantı nedeniyle yaşanan dalgalanmanın ciddi boyutlara ulaşabileceği düşünülüyor.

Kripto para piyasasında 2022 yılında yaşanabilecek ciddi bir depremin kısa süre sonra yatırımcılar arasında büyük bir yıkıma neden olabileceği görüşünde. Ancak analist konu hakkında rakam vermekten kaçındı.

Yazımızda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yapılacak yatırımlar kişisel araştırmalarla gerçekleştirilmelidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@