Bitcoin Yorumları Ve Tahminleri! BTC için 85 Bin Dolar Ve 100 Bin Dolar Tahmini

İnişli çıkışlı bir fiyatlama ile işlem göremeye devam eden Bitcoin için ünlü analizlerden yeni fiyat tahminleri geldi. Bitcoin hangi seviyeleri görecek, ne kadar olacak? 

Finans 19.09.2021 - 04:00 19.09.2021 - 04:00 Engin Uzunoğlu

2021 yılında Bitcoin geniş bir bant aralığında işlem görmeye devam ediyor. Öncü kiripto para birimi 64 Bin Dolar ile 29 Bin Dolar aralığında fiyatlandı. Yıl içerisindeli fiyat grafiği ile alakalı olarak ünlü analistlerden yeni tahminler geldi. Bitcoin ne kadar olacak? Yıl sonunda Bitcoin kaç dolara ulaşacak? 

BİTCOİN NE KADAR OLACAK?

Bitcoin için yılın ilk çeyreği bir rüya gibi geçmişti. Analistler o dönem Bitcoin için 100 Bin Dolar tahmininde bulundular. Ancak ilk çeyrekten son işler Bitcoin için tasarlanan gibi olmadı. 40 Bin Dolar altına demir atan Bitcoin aylarca bu seviyede gidip geldi. Şimdi ise Bitcoin 48 Bin Dolar seviyesinde fiyatlanıyor. Peki bundan sonra Bitcoin fiyatlamasında neler olacak? 

BTC FİYAT TAHMİNLERİ

Bitcoin üzerine değerlendirmeleri ile tanınan analist John Kiguru bir değerlendirmede bulunarak, “Bitcoin için 50 Bin Dolar seviyesi oldukça kritik olacak. Bu seviye aşıldıktan sonra Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64 Bin Dolar noktasını zorlamaya başlayacaktır. Bu sevite Bitcoin için imkansız değil ve ulaşılabilir olduğu görülecektir.” dedi. 

100 BİN DOLAR STRATEJİSİ

Bir diğer kripto para analisti Filbfilb ise, “Yılın son çeyreğinde Bitcoin'de bir patlama meydana gelecek. Böyle bir dalga ile Bitcoin 85 Bin Dolar ile 100 Bin Dolar arasına yerleşip konumlanacaktır. Yakın vade sinyallerine göre Bitcoin'in önünde 100 Bin Dolar psikolojik engeli bulunuyor. Bu engelin aşılabilmesi için br sıçrama tahtası oluşturulmalı. Bu da 85 Bin Dolar üzerinde olacaktır.” ifadelerini kullandı. 

Bitcoin için en çarpıcı tahmini ise analist Michael van de Poppe yaparak, “Bitcoin için boğa döngüsünün halen daha devam ettiğine inanıyorum. Yakın zamanda Bitcoin'i 300 Bin Dolar seviyesinde görebiliriz.” şeklinde konuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@