Bitcoin'de Ayı Tuzağı Kuruldu Diyen Ünlü Analistten Yeni Rekor Tahmini!

Kripto para piyasasında en çok yatırım yapılan para birimi olan Bitcoin için ünlü analist Cred tarafından ayı tuzağı uyarısı yapıldı. Bitcoin için son fiyat tahminleri ne? 

Finans 26.11.2021 - 03:57 26.11.2021 - 03:57 Engin Uzunoğlu

Kripto para piysalarında istikrarsız fiyatlamalar devam ediyor. Piyasanın öncü para birimi olan Bitcoin 2021 yılında zirveyi de dibi de gördü. Fiyat aralığının oldukça geniş olmasından dolayı da kripto para yatırımcıları yatırımlarına ne şekilde yön verebilecekleri konusunda büyük bir endişe yaşıyorlar. Bitcoin'in fiyatı artar mı yoksa düşer mi? En son Bitcoin fiyat tahminleri neler?

EN GÜNCEL BİTCOİN ANALİZİ 

Kripto para piyasasının lider para birimi olan Bitcoin için uzman analistlerin yaptıkları yorumlar büyük bir merakla takip ediliyor. Fiyat tahminleri ile ses getiren ünlü analist Cred de Bitcoin için yeni bir değerlendirme yaptı. Bitcoin'in fiyatında meydana gelecen düşüşlere dikkat çeken Cred, Bitcoin yatırımcılarının panikle hareket etmemeleri gerektiğini söyledi. 

BİTCOİN'DE AYI TUZAĞI KURULDU!

Bitcoin fiyatında meydana gelen geri çekilmeleri değerlendiren uzman analist Cred, gerçekleşen fiyat gerilemelerinin sahte olduğunu söyledi. Bitcoin'de ayı tuzağı kurulduğunu söyleyen Cred, “Bitcoin'de çok büyük bir oyun oynanıyor. Sanki yükseliş trendi sona ermiş ve artık düşüş trendine girildiği görüntüsü verilerek ayı tuzağı kuruldu. Bu tuzağa düşenler Bitcoin satmaya başladılar. Ancak Bitcoin yine çok güçlü konumda bulunuyor. Bitcoin için dip noktası 54 Bin Dolar seviyesiydi. Bu seviyeye de geçen hafta ulaşıldı ve Bitcoin oradan geri döndü.” dedi.

BİTCOİN REKORA KOŞACAK!

Bitcoin için rekor beklentisi olduğunu söyleyen analist Cred, “Bitcoin için şu anda en kritik seviye 59 Bin Dolar olacak. Güncel fiyatlamaya baktığımızda bu seviyeye yaklaşıldığını görüyoruz. Ardından önce 60 Bin Dolar barajı aşılacak. Bircoin'in ardından ise rekor yürüyüşü yapacağını göreceğiz. 2021 yılı Bitcoin'in tüm zamanların rekorunu bir üst noktaya taşımadan tamamlanmayacak.” değerlendirmesini yaptı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@