Bizim Hikaye Dizisi Nerede Çekiliyor?

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye dizisi nerede çekiliyor, dizi konusu ne, oyuncular kimler? Merak ettiğiniz soruların yanıtları haberimizde!

Emlak Magazin 18.04.2019 - 18:00 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye dizisi nerede çekiliyor, dizi konusu ne, oyuncular kimler? Merak ettiğiniz soruların yanıtları haberimizde!

Bizim Hikaye dizisi her Perşembe günü saat 20.00 de Fox TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Bizim Hikaye Dizisinin yapımcısı MEDYAPIM ve yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu oturuyor.Bizim Hikaye Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Bizim Hikaye dizisinin çekildiği yer İstanbul’un Sarıyer ve Beykoz semtleri ve civar bölgeler. Filizin kaldığı hapishane sahneleri ise sette çekiliyor.Bizim Hikaye Dizisinin Konusu Nedir?Bizim Hikaye dizisinin konusu anneleri evi terk edip gitmiş olan 5 kardeş birbirlerine sarılarak hayata tutunmaya çalışır. Ailenin hem annesi hem babası yerinde ise en büyük abla Filiz vardır. Filiz hem çalışarak ailesine yani kardeşlerine bakmakta hem de kendi küçük hayatında birçok şey ümit edip durmaktadır. Filizin en büyük gayesi kardeşlerinin iyi iş sahibi ve kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler olmasıdır.Filizin kardeşleri ve özellikle küçük kız kardeşi Kiraz çok zeki ve adeta üstün zekalı bir çocuktur. Hayat mücadelesi devam ederken Filiz’in karşısına çok zengin bir ailenin çocuğu olan Barış çıkar. Filiz ve Barış birbirlerine aşık olurlar ancak Filizin hayatı Barış gibi kolay değildir ve bazı zorunlulukları vardır.Bizim Hikaye Dizisinin Oyuncuları Kimler?Bizim Hikaye dizisinin oyuncuları ailenin sorumlu ablası Filiz rolünde Hazal Kaya, Filizin aşık olacağı Barış rolünde Burak Deniz, diziye daha sonradan dahil olacak baba rolünde Reha Özcan, Tülay rolünde Nesrin Cevadzade, Rahmet rolünde Yağız Can Konyalı, Hikmet rolünde Nejat Uygur, Kiraz rolünde Zeynep Selimoğlu ve Fikret rolünde Alp akar yer alıyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@