Black Friday Trendyol İndirimleri Ne Zaman? Trendyol Büyük Kasım İndirimleri Başlama Tarihi

Bünyesinde on binlerce mağazayı barındıran Trendyol Büyük Kasım indirimlerine hazırlanıyor. Peki Trendyol Büyük Kasım (Black Friday - Efsane Cuma) indirimleri ne zaman? Tarihler açıklandı.

Gündem 01.11.2021 - 14:18 01.11.2021 - 14:18 Mustafa KARAGÖZ

Online mağazacılık alanında Türkiye'nin bir numarası olan Trendyol Kasım ayında indirimlere hazırlanıyor. 

Her sene geleneksel olarak indirim günleri düzenleyen Trendyol 2021 yılı için indirim takvimini açıkladı. Trendyol 2021 yılının Kasım ayının son günlerinde dev indirim günleri düzenleyecek. 

KASIM İNDİRİMLERİ NE ZAMAN HANGİ TARİHTE BAŞLAYACAK?

Trendyol resmi sitesinden büyük Kasım indirimlerine ilişkin bilgilendirme açıklaması 2021 yılı için erken yayımlandı. 

Online mağaza firması olan Trendyol yaptığı basın açıklamasında büyük kasım indirimlerinin 9 Kasım tarihinde düzenleneceğini duyurdu. İndirimler 9 Kasım'ı 12 Kasım'a bağlayan gece yarısı geçerli olacak. 

Büyük indirim günlerinde çok sayıda kadın erkek ve ev eşyası farklı kategorilerdeki ürünler yüzde 90'a varan indirimlerle satılacaklar. 

BLACK FRIDAY İNDİRİMLERİ NEDİR?

ABD ve İngiltere'de başlayan daha sonra tüm dünyaya yayılan Black Friday indirimleri Türkiye'de de Efsane Cuma indirimleri adıyla uygulanıyor. 

Mağazaların günler süren indirimlerinin yanı sıra internette de akıl almaz kampanyalar oluyor. Türkiye'deki ortalamalar göz önünde bulundurulduğunda bu dönemdeki alışverişlerin neredeyse iki kat daha indirimli olabiliyor.

TRENDYOL BLACK FRIDAY İNDİRİMLERİNDEN NASIL YARARLANILIR?

Trendyol Black Friday - Efsane Cuma indirimlerinden yararlanmak isteyenler öncelikle sisteme üye olacak. Trendyol'da ad soyad telefon numarası ve adres bilgileri ile üye olan vatandaşlar beğendikleri ürünleri sepetlerine ekleyecekler. Daha sonra bu ürünler için kredi kartı ile ödeme yapacak olan vatandaşlar ücretini ödedikleri ürünlerin kargoyla teslim edilmesini bekleyecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@