Bodrum'daki Evini Satışa Çıkaran Ünlü Oyuncu Fatma Girik İstanbul'a Taşınma Kararı Aldı

Türk sinemasının emektar oyuncularından olan Fatma Girik'in sağlık sorunlarından dolayı Bodrum'daki evini satışa çıkardığı ve İstanbul'a yerleşme kararı aldığı bildirildi. Ünlü oyuncunun İstanbul'daki yeni adresi de belli oldu. 

EMLAK MAGAZİN 16.06.2021 - 22:12 16.06.2021 - 22:12

Türk sinemasında efsane isimlşerdne olan Fatma Girik hakkında yeni bir iddia gündeme geldi. Uzun yıllardır Bodrum'da yaşayan Fatma Girik'in zorunlu olarak bu duruma son vereceği bildirildi. Çeşitli sağlık sorunları yaşayan ünlü oyuncu İstanbuL'da yerleşme kararı aldı. Bodrum'daki son günlerini yakın dostlarına veda etmeye ayıran Fatma Girik kıs abir süre içerisinde İstanbul'a yerleşecek. 

BODRUM'DAN İSTANBUL'A TAŞINIYOR

Bodrum'a yerleşmeden önce yıllarca İstanbul'da yaşayan Fatma Girik'in İstanbul'daki yeni adresi de Gayrettepe olacak. Gayrettepe'de de bir evi bulunan Fatma Girik, annesi ve kardeşi ile aynı evde yaşamaya devam edecek. Sağlık sorunları ile İstanbul'da çok daha iyi ilgileneceğini yakın dostlarına açıklayan Fatma Girik bu değişimin kendisi için çok faydalı olacağını söyledi. 

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik yakın zamanda önemli ameliyatlar geçirmişti. Kalça protezi ve beyin ameliyatları ile oldukça zorlanan Fatma Girik yürümekte de güçlük çekmeye başlamıştı. Kendisini yavaş yavaş toparlayan Fatma Girik, İstanbul'da göreceği tedavilerin ardından tam olarak sağlığına kavuşmayı planlıyor.

BODRUM'DAKİ EVİNİ SATIŞA ÇIKARDI

Fatma Girik yaklaşık 20 yıldır Bodrum'da sahibi olduğu evde yaşıyordu. Bodrum'dan taşınma kararı olan ünlü oyuncu bu evi de satışa çıkardı. Gayrimenkul danışmanına talimat veren Fatma Girik bundan sonra Bodrum'da kalıcı olarak yaşamak istemediğini ve eve ihtiyacı olmadığını iletti. Satış işlemlerini başlatan Fatma Girik evine talip çıkması durumunda Bodrum'dan ayrılmadan önce evini satmak istiyor. 

Ünlü oyuncu Fatma Girik'in İstanbul'a yerleşip sağlık sorunlarını atlattıktan sonra son bir sinema filminde oynamak istediği ifade edildi. Ayrıca Fatma Girik'in gerçek hayat hikayesi de sinema filmi olarak çekilecek. Bu konuda görüşmeler yapan Fatma Girik sağlık sorunlarını atlattıktan sonra kendi kontrolünde filmin yapılmasını istediğini yapımcı firmaya iletti. İstanbul'a taşınma sebeplerinden birisi de bu oldu. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@