Bodrumlu Ünlüler Kervanına Oya Başar'da Katıldı! Başar Bodrum'da Bahçeli Ev Aldı

Pandemi döneminde bahçeli evlere olan ilgi artarken Oya Başar'da Bodrumlu olmaya karar verdi. Ünlü oyunca Bodrum'da 2 katlı bahçeli ev satın aldı.

Bodrumlu Ünlüler Kervanına Oya Başar'da Katıldı! Başar Bodrum'da Bahçeli Ev Aldı

Zuhal Olcay'ın ardından Oya Başar'da Bodrumlu ünlüler kervanına katıldı. Zuhal Olcay İstanbul ile Bodrum arasında mekik dokumaktan vazgeçti ve İstanbul'da ki evini kiraya vererek Bodrum'da bulunan yazlığına taşınma kararı aldı.

Oya Başar'da Bodrum Türkbükü'nde yer alan bir yazlıkta karar kılarak Bodrum'a taşınma kararı almıştı. Ünlü oyuncunun son anda Türkbükü bölgesinde yer alan yazlığı almaktan vazgeçtiği ve bunun yerine Bodrum'un en gözde beldelerinden biri olan Gündoğan'da ev sahibi oldu.

OYA BAŞAR BODRUM GÜNDOĞAN'DA BAHÇELİ EV SATIN ALDI!

Pandemi döneminde bahçeli evlere olan ilgi katlanarak artmış, özellikle de yazlıK beldelerde bulunan evler yok satmıştı. Bahçeli evlere olan talebin en çok arttığı illerden biri de Muğla olmuş, Bodrum satılık yazlık fiyatları ile dudak uçuklatmıştı.

Süreçte ünlü isimlerde Bodrum'a çıkartma yapmış, pek çok isim peş peşe lüks ev alarak magazin basınına haber olmuştu. Bu isimlere Oya Başar ve Zuhal Olcay'da katıldı. Zuhal Olcay İstanbul'da bulunan evini kiraya vererek Bodrum'da bulunan yazlığına kalıcı olarak taşınma kararı alırken Oya Başar ise Gündoğan'da 2 katlı bahçeli ev alarak gayrimenkul yatırımı yaptı.

SONRAKİ HABER