Bodyguard Dizisi Nerede Çekiliyor?

Netflix ve BBC yapımı Bodyguard dizisi geniş hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Peki, Bodyguard dizisi nerede çekiliyor, dizinin konusu ne, oyuncular kimler?

Emlak Magazin 29.04.2019 - 11:16 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

Netflix ve BBC yapımı Bodyguard dizisi geniş hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Peki, Bodyguard dizisi nerede çekiliyor, dizinin konusu ne, oyuncular kimler?

Bodyguard dizisi ilk bölümünü 26 Ağustos 2018 tarihinde yayınladı. Netflix ve BBC yapımı olan Bodyguard’ın ilk sezonu 1 saatlik 6 bölümden oluşuyor. Suç, gerilim ve dram kategorisinde yer alan dizinin senaristliğini Jed Mercurio yapmaktadır. Dizinin ilk bölümlerinde yönetmen koltuğunda Thomas Vincent sonrasında ise John Strickland bulunuyor. Bodyguard Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Bodyguard dizisinin çekildiği yer İngiltere’dir. Londra’da çekimleri gerçekleştiren dizi şehrin birçok farklı yerine uğruyor. Örneğin Julia Morgan’ın operasyon merkezi çekimleri batı Londra’da bulunan Bray Stüdyosu’nda gerçekleştiriliyor. Bodyguard Dizisinin Konusu Nedir?Bodyguard dizisinin konusu savaş gazisi olduktan sonra bir politikacı koruma görevini üstlenen kişinin hikayesidir. David Budd isimli genç Londra Metropolitan Polis Departmanı’nda çalışmaktadır. Farklı davranışlara sahip olsa da iyi bir polis memuru olan David, bir gün bir bombalı saldırının önlenmesine yardım eder.Pek çok kişinin hayatını kurtaran David’in bu başarısı da kendisine terfi olarak geri döner. David’in artık yeni bir görevi vardır o da İçişleri Bakanı Julia Montague’nun korumalığını yapmaktır. Basit gibi görünen bu iş David’i hiç beklemediği kadar zor olacaktır. David ve Julia birbirlerinden çok farklı iki karakterdir. David’in dünya görüşü Julia’nınkinden bambaşkadır. David değer yargıları ile Julia’yı koruma görevi arasında kalır. David inançlarını mı koruma görevini mi tercih edecek?Bodyguard Dizisinin Oyuncuları Kimler?Bodyguard dizisinin oyuncuları arasında Richard Madden yer alıyor. Madden dizinin başkahramanı David Budd’ı canlandırıyor. Dizide Julia Montague ise Keeley Hawes ile hayat buluyor. Bodyguard’da Vicky Budd’ı Sophie Rundle, Mike Travis’i de Vincent Franklin oynuyor.Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@