Borç Kapatma Kredisi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Garanti, Finansbank, Akbank

Borcumu ödeyemiyorum diyen kişilerin sayıları her geçen gün artarken 5 bankadan borç kapatma kredisi müjdesi geldi. Borç kapatma kredisi veren bankalar 2021!

Borç Kapatma Kredisi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Garanti, Finansbank, Akbank

Yaşanan ekonomik dalgalanma en çok sürece borçlu olarak yakalananları olumsuz etkilerken süreçte 5 bankadan borç kapatma müjdesi geldi. QNB Finansbank, Akbank, Garanti, Ziraat Bankası, Vakıfbank borç kapatma kredisi kampanyaları!

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ KAMPANYASI! BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

Borç transferi kredisi veren bankalar 2021 arasında bulunan Finansbank müşterilerine düşük faiz oranları ile farklı bankalarda olan borçlarını tek bir bankada toplama imkanı sunuyor. Borç kapatma kredisi çekmek isteyen kişilere esnek ve uygun ödeme koşulları sunan Finansbank ayrıca karşı bankalara ücretsiz EFT yapma seçeneği de sunuyor.

finansbank-borç-kapatma-kredisi-kampanyası

Borçların arasında kaybolmak istemeyen kişilere sunulan borç transferi kredisinde 3 farklı kredi faiz oranı seçeneği sunulurken yüzde 1,54 seviyesinden başlayan oranlarla kredi notuna göre ihtiyaç kredisi faiz oranı seçeneği sunuluyor. Bu oran üzerinden 36 ay vadeli 10 bin lira borç transferi kredisi çeken kişinin aylık taksit ödemesi 382 lira olarak gerçekleşiyor.

akbank-borç-transferi

AKBANK TAKSİTLİ BORÇ TRANSFERİ KAMPANYASI! KREDİ KARTI BORCU OLANLARA MÜJDE

Akbank ise kredi kartı borcu olan müşterilerine borçlarını taksitle ödeme kolaylığı sunuyor. Diğer bankalara ait kredi kartı borçlarını Akbank Axess kredi kartına transfer etmenizi sağlayan kampanya kapsamında masrafsız bir şekilde borç transferi yaparak transfer ettiğiniz borçları 12 ay taksite bölünüyor.

Akbank kredi kartı borç transferi faiz oranı yüzde 1,98 olarak uygulanırken 10 bin liralık kredi kartı borç transferi yapan kişilerin aylık taksit ödemesi ise 967,57 lira olarak gerçekleşecek.

ziraat-borç-transferi-kredisi

BORÇ KAPATMA KREDİSİ ZİRAAT BANKASI

Özel olarak borç kapatma kredisi vermemesine rağmen borcu olan kişilerin en çok tercih ettiği bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası yüzde 1,55 faiz oranı ile 36 ay vadeli kredi desteği sağlıyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yapan kişilerin 10 bin TL kredi paketlerindeki aylık taksit tutarı 383,56 lira olarak gerçekleşiyor.

vakıfbank-borç-kapatma-kredisi

VAKIFBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ İLE 386 TL TAKSİTLE 10 BİN TL KREDİ!

Borçlarını ödemekte zorlanan kişilere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sunan Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,59 olarak uygulanırken aylık kredi taksit ödemesi ise 386,56 lira olarak gerçekleşiyor. Diğer bankalardan farklı olarak Vakıfbank isteyen müşterilerine 3 ay taksit erteleme seçeneği de sunuyor.

garanti-borç-kapatma-kredisi

GARANTİ BANKASI BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ İLE AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL OLUR?

Başka bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını 36 aya kadar vadeli kredi desteği ile kapatma imkanı sunan Garant Bankası dosya masrafsız kredi kullanma imkanı sunuyor.

Kişiye özel kredi notuna göre kredi faiz oranı ile destek veren banka bu nedenle ihtiyaç kredisi fazi oranı ve aylık taksit tutarı hesaplama işlemlerini Garanti Bankası şubeleri, mobil şube ve müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden veriyor. Bu sayede kredi borçlarını kolaylıkla ödeme imkanı sunuluyor.