Borçları Nedeniyle Ay Sonunu Getiremeyen Emekliler Bu Paketle Borçlarından Kurutulacak! Emeklinin Borçları Siliniyor!

Denizbank Transfer Kredi fırsatı ile emeklilere özel kredi paketlerini sunmaya devam ediyor. Tüm banka borçlarını rahatça ödemek isteyenlere cazip fırsatlar duyuruldu!

Borçları Nedeniyle Ay Sonunu Getiremeyen Emekliler Bu Paketle Borçlarından Kurutulacak! Emeklinin Borçları Siliniyor!

Emeklinin son dönemde artan ihtiyaçlarına yönelik çareyi banka kredilerinde bulmasının ardından haliyle bankalara olan borçları da artış gösterdi. Bu sorunun çözümü için Temmuz ayında yapılacak zammı bekleyemeyecek olan emeklilere ise Denizbank’tan avantajlı Transfer Kredi fırsatı sunuluyor. Emeklilere özel kredi fırsatlarıyla Denizbank’tan uygun oranlarla borçlarını rahatça ödeme imkanı verilecek.

Tüm Banka Borçları İçin Kolay Ödeme Fırsatı!

Denizbank’ın emeklilere özel kredileri arasında yer verilen Transfer Kredisi, tüm banka borçlarını ve emekli maaşını Denizbank’a transfer edenlere özel, küçük taksitlerle rahat rahat ödeme yapma imkanı sunuyor. Emekliye özel koşullar ile kullandırılacak kredi kapsamında ihtiyaç kredisi çatısı altında tüm borçlarını transfer edenlere en uygun oranlarla borçlarını kapatmaları için uygun kredi sağlanması hedefleniyor.

Emekliye Kefilsiz Kredi Fırsatı!

temmuzda-emekliye-cifte-zam-mi-geliyor-emekli-maaslarinda-ve-ikramiyelerinde-son-durum-ne

Kefil şartı aranmadan 36 aya kadar vade seçenekleri ile kullandırılacak kredi kapsamında en uygun geri ödeme seçenekleri uygulanıyor. Tüm banka borçlarının ve emekli maaşının Denizbank’a transfer edilmesi ile taksit ödemelerini küçültmek isteyenlere özel oranlar sunulacak. Kefilsiz olarak kullandırılacak kredi kapsamında emeklilere özel koşullar sağlanacak. Yüzde 2,10’dan başlayan faiz oranları ile destek sağlanması hedefleniyor.

Emekliye Özel Uygun Faiz Oranları Duyuruldu!

Emeklilere özel kredi fırsatları ile dikkat çeken Denizbank, aylık yüzde 2,10’dan başlayan faiz oranları ile kredi sunmaya devam ediyor. Kefilsiz ve 36 aya kadar vade seçenekleri ile kullandırılacak kredi ile borçlarını ve emekli maaşını transfer edenlerin sayısız bankacılık hizmetinden de ayrıcalıklı şekilde yararlanması sağlanacak. Üstelik kefilsiz olarak kredi kullandırılması hedefleniyor.

Örnek hesaplama tablosuna göre 10.000 TL kredi için 36 ay vade ve yüzde 2,20 faiz oranları uygulanıyor. Bu hesaplamaya göre aylık 433,77 TL taksit oranları ile ödeme yapılabilecek. 12 ay vadede ise yüzde 2,10 faiz oranları kullandırılıyor. Kredi tutarına ve vade sayısına göre farklı oranlar ve hesaplamalar yapılmaktadır.