Borçlarını Ödeyemeyenler İçin Bu Kredi Fırsatı Destek Olacak! Banka Borçları İçin ''Finansçı'dan'' Hemen Destek Alabilir

Bankalara borcunu ödemekte güçlük çekenlere QNB Finansbank’tan en avantajlı kapatma kredisi veriliyor! İşte detaylar…

Finans 16.05.2022 - 12:02 16.05.2022 - 12:04

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından QNB Finansbank, hem dijital bankacılık alanında hem de diğer bankacılık ürün ve hizmet seçenekleri ile birçok vatandaşın birçok ihtiyacına yanıt veriyor. Özellikle son dönemde bankalara borçları bir hayli artan vatandaşların daha rahat bir ödeme planı ile borçlarından kurtulmasını sağlayacak kampanyalar ilgi görmeye devam ediyor. QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi ile bankalara olan borçlarını daha rahat ödemek isteyenler için cazip seçenekleri bir arada sunmaya devam ediyor.

Esnek ve Uygun Ödeme Koşullu Kredi Taşıma Fırsatı!

QNB Finansbank’ın bankalara borcu olanlara özel sağladığı kredi fırsatı ilgi görmeye devam ediyor. Tüm borçlarını için QNB Finansbank’tan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile borçların rahat bir şekilde kapatılması sağlanmaktadır. Ayrıca geri ödemelerin esnek bir şekilde belirlenerek, uygun faiz oranları ile adeta kredinin yeniden yapılandırılması sağlanmaktadır. Bu sayede kolay bir ödeme planı ile bütçenize uygun bir şekilde borçlarınızı kapatabilirsiniz. Esnek ve uygun ödeme koşulları ile kredi taşıma imkanı sunulmaya devam ediyor.

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi Faiz Oranları

finansbank-taşıt-kredisi

Borç Transferi Kredisi kapsamında uygun faiz oranlarından yararlanmak isteyenler için en avantajlı seçenekler bir arada sunuluyor. Başka bankalara olan ihtiyaç kredisi veya kredi kartı borçlarının bir kısmı için kredi kullanacak kişiler, yüzde 2,29’dan başlayan faiz oranlarından kolayca yararlanabilecekler. 36 ay vade seçenekleri ve aylık düşük taksit avantajlarıyla krediye hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Karşı Bankalara Ücretsiz EFT İmkanı ile Transfer Kredisi!

Karşı bankalara ücretsiz EFT olanakları da sağlayan QNB Finansbank, Borç Transferi Kredisi kapsamında diğer bankalara olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarının QNB Finansbank’a transfer edilerek daha rahat bir planlama ile ödenmesini sağlamaktadır. Diğer bankalara olan ihtiyaç kredisinin tamamı transfer edilirken, kredi kartı borçları için kısmi ödeme yapılmasına olanak verilmektedir. Şube ekranında görülen miktarın altında transfer işlemleri yapılamamaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@