Borçlarını Sıfırladığını Açıklayan Serdar Ortaç'ın Levent'te 3 Katlı Lüks Villasını Sattığı Ortaya Çıktı!

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç yaşadığı ekonomik güçlüklerin son bulduğunu açıklamıştı. Ancak Serdar Ortaç’ın geçtiğimiz günlerde lüks bir villasını sattığı ortaya çıktı. 

Emlak Magazin 06.03.2022 - 18:34 06.03.2022 - 18:34 Engin Uzunoğlu

Türkiye’nin en ünlü isimleri arasında yer alan sanatçı Serdar Ortaç son yıllarda ekonomik durumu ile gündeme geliyor. Serdar Ortaç çok yüksek gelirler kazanmasına rağmen kumar tutkusu ve diğer plansız harcamaları ile zor durumda kaldığını defalarca açıklamıştı. 

SERDAR ORTAÇ EKONOMİK ZORLUKLARDAN GEÇMİŞTİ

Pandemi döneminde de zor durumda kalan Serdar Ortaç bir devlet bankasından çekilmiş kredisinin olduğunu ve kredi borcunu ödeyemediği için bu borcun ertelendiğini, özel bir bankaya böyle bir borcu olsaydı büyük bedeller ödemek zorunda kalacağını kamuoyu ile paylaşmıştı. Ancak Serdar Ortaç için o kötü günlerin geride kaldığı biliniyordu. 

Serdar Ortaç’ın ekonomik olarak zorlu durumu kamuoyuna yansıyan şekilde iki ana sebebe dayanıyordu. Kumar tutkusu nedeniyle 10 Milyon TL’lik kredi borcu olan Serdar Ortaç 2019 yılında boşandığı eski eşi Chloe Loughnan’a da yüklü miktarda nafaka ödemek zorunda kalmıştı. Bu borçlar Serdar Ortaç’ı oldukça zor bir durumda bıraktı.

2022 YILININ BAŞINDA BORÇLARINI TEMİZLEDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında, “2022 yılı benim için çok güzel başladı. Bütün borçlarımı ödemeyi başardım. Bugün hayata yeniden başlıyorum diyebilirim. Borç yiğidin kamçısı derler ama benim sırtımdan kamçı hiç eksik olmadı. Aylarca hiç durmadan çalıştım ve tüm borçlarımı ödemeyi başardım. Borçsuz bir şekilde başımı yastığa koyup uyuyabildiğim için çok mutluyum.” demişti.

LEVENT'TE 3 KATLI LÜKS VİLLASINI SATTI!

Serdar Ortaç ile alakalı bir gayrimenkul satışı haberi ise gündeme bomba gibi düştü. İstanbul Levent’te Serdar Ortaç’ın sahibi olduğu 3 katlı lüks villanın satıldığı ortaya çıktı. Ofis olarak bizzat Serdar Ortaç’ın kullandığı lüks villa geçtiğimiz günlerde el değiştirdi. Hatta villanın yeni sahibi burayı ilerleyen günlerde mimarlık ofisi olarak kullanmaya başlayacak. 

Lüks villasını satan Serdar Ortaç'ın bunu neden yaptığına dair henüz kamuoyuna bir bilgi yansımadı. Yeni bir gayrimenkul yatırımı için mi yoksa borçlarını ödemek için mi bu villanın satıldığına dair Serdar Ortaç herhangi bir açıklama yapmadı. Borçlarını ödediğini söyleyen Serdar Ortaç'ın Yeni bir gayrimenkul yatırımı yapma ihtimalinin olduğu magazin dünyasında konuşulmaya başlandı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@