Borçlarıyla Baş Edemeyen Kibariye Bodrum Gündoğan'daki Lüks Villasını Satılığa Çıkardı

Koronavirüs salgını toplumun her kesimini olumsuz bir şekilde etkilerken sanat dünyası da zor günler geçirmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı Kibariye'nin borçları nedeniyle Bodrum Gündoğan'da bulunan villasını satışa çıkardığı iddia edildi.

Borçlarıyla Baş Edemeyen Kibariye Bodrum Gündoğan'daki Lüks Villasını Satılığa Çıkardı

Koronavirüs salgını Türkiye'de vatandaşların tüm kesimlerini olumsuz olarak etkiledi. Dar ve orta gelirli vatandaşlar geçimlerini sağlamak için sıkıntı çekerken varlıklı olanlar da ekonomik olarak bütçelerini çeviremez hale geldiler. Bu nedenle de borçtan dolayı gayrimenkul satışları artmaya başladı.

SANAT DÜNYASI ZOR DURUMDA KALDI

Sanat dünyası da koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiriyor. Kalabalıklara izin verilmemesi, organizasyonların tamamen durması gibi nedenlerle bazı şarkıcılar ekonomik olarak çok büyük bir darbe aldılar. Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre ekonomik açıdan zor günler geçiren sanatçılardan birisinin de ünlü şarkıcı Kibariye olduğu iddia edildi. Aynı haberde Kibariye'nin borçlarını ödeyebilmek için Bodrum Gündoğan'da bulunan villasını satışa çıkardığı ifade edildi.

BODRUM'DAKİ VİLLASINI 5 MİLYON TL'DEN SATIŞA ÇIKARDI

Alacaklılarının taleplerini yerine getirebilmek için arayış içerisine giren Kibariye son çareyi Bodrum'dai villasını satmakta buldu. Biriken borçlarından kurtulmanın başka yolu olmadığını yakın çevresine söyleyen Kibariye bu şekilde biraz olsun nefes almak istediğini dostları ile paylaştı. Magazin dünyasındaki iddialara göre Kibariye'nin kısa bir süre içerisinde ödemesi gereken 3,8 Milyon TL borcu bulunuyor. Ünlü şarkıcı satışa çıkardığı Bodrum Gündoğan'daki villası için ise 5 Milyon TL istediği belirtildi.

Alçak gönüllü kişiliği ile tanınan Kibariye borçlarını çok dert etmediği ve bu sürecin geçici olduğunu söylediği bildirildi. Geçmişte te zaman zaman eşinin borçları ile başı derde giren Kibariye o dönem de bu durumu sorun yapmamış ve, “Benim eşimin ticari hayatından veya bir başka durumdan dolayı borçları olabilir. Hatta kumar da oynamış olabilir. Oynamış ve bitmiş. O benim kocamdır. Parayı yine kazanırsınız bu dünyanın sonu değil. Ancak ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir. Bunları korumazsanız o parayı da kazanamazsınız.” demişti.

Öte yandan şu ana kadar Kibariye'nin satışa çıkardığı villaya talipli olmadığı ama oldukça talep gören bir bölgede yer alan villanın kısa bir süre içerisinde satışının gerçekleşmesinin beklendiği bildirildi.