Borcu borçla kapatmayı düşünenlere Vakıfbank'tan uygun faizli 50.000 TL ihtiyaç kredisi açıklandı

Paraya ihtiyacı olan ya da borcunu ödemek için kredi çekmek isteyenler, Vakıfbank'ın kredi paketlerine ilgi gösteriyor. Vakıfbank 50.000 TL ihtiyaç kredisi hesaplama haberimizde.

Finans 23.05.2022 - 02:03 23.05.2022 - 02:03 Büşra Uluşen

Türkiye'de yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle nakit para bulmakta zorlanan ve borçları günden güne katlanan kişiler, ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih ediyor. Bu kapsamda genellikle en düşük faiz oranını veren kamu bankaları öne çıkıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, vatandaşların para ihtiyaçlarına karşılık vermek amacıyla hem uzun vadeli hem de düşük faizli kredi imkanı tanıyor. 

Bu kapsamda, Vakıfbank üzerinden kullanılacak 50 bin liraya varan ihtiyaç kredileri için yüzde 1,91 faiz oranı uygulanmaktadır. Gelin birlikte Vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama tablosuna göz atalım.

Vakıfbank 24 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi!

Paraya ihtiyacı olan ya da herhangi bir borcunu kapatarak tek bir yere borçlanmak isteyenler, kamu bankalarının ihtiyaç kredilerine yoğun ilgi gösteriyor. Vakıfbank, özel bankalara nazaran daha uygun oranlarda faiz uyguladığı için tercih edilme oranı da bir o kadar fazla.

Bireysel ihtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredilerde, başvuru yapacak kişinin kredi şartlarına uygun müşteri olması halinde, aynı gün içerisinde kredi onayı alabiliyor. Ayrıca Vakıfbank'tan emekli olanlara ve banka mensuplarına daha düşük faizli kredi imkanı da tanınıyor.

Bu kapsamda Vakıfbank'tan çekeceğiniz 50 bin TL ihtiyaç kredisi için aylık yüzde 1,91 faiz oranıyla 2 bin 54 lira taksit ödemekle yükümlü olacaksınız. Sabit oranlı eşit ödemeli kredi için 250 TL tahsis ücreti alınmaktadır. 

24 ay vadeli kredide, vadeniz sona erdiğinde cebinizden çıkacak toplam tutar ise 73 bin 972 lira olacak. 

vakıfbank kredi-3

Kredi tutarı: 50.000 TL

Faiz oranı: 1,91

Vade: 24 ay

Aylık taksit: 2.054,81 TL

Toplam ödenecek tutar: 73.972,85 TL

Bankadan kredi kullanmak isteyen kişiler, banka şartlarını iyice araştırmalı ve en başta kredi notuna dikkat etmelidir. Bankaların kredi kullandırma politikaları değişiklik gösterebilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@