Borcu Olanlar için PTT Harekete Geçecek! 85 Bin Liraya Kadar Anında Borç Kapatma Kredisi Verilecek

Borcu olanlar için PTT yeni bir kredi kampanyası başlatıyor. Borç kapatma kredisi ile birlikte 85 bin liraya kadar olan tüm borçlar kapatılabilecek.

Finans 09.12.2021 - 11:10 09.12.2021 - 11:11 Elif İşçi

Ekonomik sıkıntılar Türkiye gündemini son zamanlarda sık sık meşgul etmeye devam ediyor. Günümüzde pek çok insan günlük ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanırken maddi sıkıntılar yaşamaya devam ediyorlar.

Günümüzde maddi sıkıntı yaşayan pek çok insan bulunurken bankalara olan mevcut borçlar da dağ gibi yükseliyor. Bankalarla sorun yaşayan vatandaşlar bu süreçte ne yapacaklarını, borçlarını nasıl ödeyeceklerini araştırmaya başladılar.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ CAN SUYU OLACAK

Bankaların bir kısmı borçlara deva olabilmek için borç kapatma kredisi adı altında çeşitli destekler sunmaya devam ediyor. Farklı kanallara borcu olan vatandaşlar bu süreçte borçlarını ödeme konusunda sıkıntılar yaşıyorlar. Bunun üzerine borçların tamamını tek bir elden ödemek isteyenler için borç kapatma kredisi oldukça pratik oluyor.

Bankalar günümüzde borçlu vatandaşlar için pek çok kredi kampanyası gerçekleştiriyor. Tek bir yere belirli taksitler eşliğinde ödeme yapmak isteyen vatandaşlar için bir fırsat olarak ifade ediliyor.

PTT 85 BİN LİRAYA KADAR KREDİ VERECEK

Borcu Olanlar için PTT Harekete Geçecek! 85 Bin Liraya Kadar Anında Borç Kapatma Kredisi Verilecek

PTT yeni süreçte kredi kampanyasını açıkladı. Borçlu olan vatandaşları bu dertten kurtarmak, düzenli ödemeye teşvik etmek için borç kapatma kredisini açıkladı. Tüm borçlar tek bir elden yapılmış olacak.

PTT tarafından hazırlanan kampanya sonrasında 85.000 lira kredi limiti belirlendi. Bu miktara kadar olan tüm borçlar için büyük fırsatlar sunuluyor. Nakit sıkıntısı bulunan vatandaşlar aylık belirlenen taksitlerle bir süre içerisinde tüm borçlarından kurtulabilecekler.

Alınacak PTT borç kapatma kredisi PTT ile Aktifbank aracılığı ile yapılıyor. Borçlar tamamen PTT güvencesi altına giriyor. Kredi kişinin borcuna ve ödeme gücüne göre değişiklik gösteriyor. Borç kapatma kredisi almak isteyenlerin başvurularını PTT şubelerinden yapabilecekleri belirlendi. Herhangi bir kefil şartı aranmaksızın gelir belgesi ile başvuru yapılabilecek.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@