Borsa İstanbul Yatırımcılarına Kazandıran Hisse Önerileri! Yeni Haftada Bu 5 Hisse Senedine Dikkat!

Son günlerde yüksek kazancın adresi olan Borsa İstanbul yoğun  talep görmeye devam ediyor. Peki 29 Kasım - 3 Aralık haftasında hangi hisse senetleri takip edilmeli. İşte haftalık hisse önerileri...

Finans 28.11.2021 - 00:05 28.11.2021 - 00:05 Engin Uzunoğlu

Türkiye ekonomisinde göstergeler ne kadar olumsuz ise Borsa İstanbul'da ise işler o kadar iyi gidiyor. Türk lirası değer kaybetse de Borsa İstanbul'da yatırım yapanlar varlıklarını çoğaltmayı başarıyorlar. Bu piyasa ortamında da Borsa İstanbul'a olan ilgi zirveye çıktı. Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi'nde yatırım yapmak isteyenler hangi hisse senetlerini takip etmeleri gerektiğini çok merak ediyorlar.

HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ BELLİ OLDU!

Borsa İstanbul'da dikkat edilmesi gereken hisse senetleri yatırım şirketleri tarafından bülten halinde açıklanıyor. Haftalık hisse önerileri şekilde yapılan bu önerileri dikkatle takip edenler oldukça kazançlı çıkabiliyorlar. Yatırımcılara düzenli olarak her hafta böyle bir imkan sunan yatırım şirketlerinin başında ise Ahlatcı Yatırım geliyor. Ahlatcı Yatırım yeni hafta başlamadan haftalık hisse önerilerini yayınlayarak borsa yatırımcılarına fikir veriyor. 

AHLATCI YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ KAZANDIRDI

Ahlatcı Yatırım tarafından yayınlanan en sın hisse önerileri bülteninde bir önceki haftanın performansına dikkat çekildi. Geçtiğimiz hafta Ahlatcı Yatırım tarafından önerilen hisse senetleri arasında DOHOL, TKFEN, DEVA, ISFIN ve AKSEN pay senetleri de yer alıyordu. Bir önceki haftanın kapanış değeri ile geçtiğimiz hafta görülen en yüksek seviye dikkate alındığında DOHOL hisse seneti yüzde 9,5, ISFIN hisse seneti yüzde 8,2 değer kazandı. 22 Kasım ile 26 Kasım haftasında kapanış fiyatına göre ise DEVA hisse seneti yüzde 13,20 değer kazanarak en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi oldu. 

Ahlatcı Yatırım tarafından yayınlanan bültene göre bir önceki hafta XU100'de yüzde 2,25 oranında artış meydana geldi. Ahlatcı Yatırım hisse önerileri ise ortalama yüzde 4,94 oranında yükseldi. Bu da Ahlatcı Yatırım hisse önerilerini takip edenlerin yüksek bir kazanç elde ettikleri anlamına geliyor. 

AHLATCI YATIRIM'IN YENİ HAFTADA ÖNERDİĞİ 5 HİSSE SENEDİ

Ahlatcı Yatırım tarafından 29 Kasım - 3 Aralık haftasının da hisse önerileri belli oldu. Yapılan bilgilendirmeye göre bir önce hafta Ahlatcı Yatırım hisse önerileri listesinde yer alan DOHOL, TKFEN, DEVA, ISFIN ve AKSEN hisse senetleri listeden çıkarıldı. Bu hisse senetlerinin yerine ise LOGO, ALCTL, SELEC, KERVT ve TMSN hisse senetleri haftalık hisse önerileri listesine eklendi.

Not: Haberimizde yer alan borsa değerlendirmeleri ilgili yatırım şirketine aittir. Yatırım yapmak isteyenlerin risk algıları ile bu öneriler örtüşmeyebilir. Burada kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemiştir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@