Borsa İstanbul'da Bu Hisse Senetlerine Dikkat! Ahlatcı Yatırım 28 Şubat - 4 Mart Haftalık Hisse Önerileri!

Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi’nde yatırım yapanlar ve yapmak isteyenler haftalık hisse önerilerini takip ediyorlar. Ahlatcı Yatırım 28 Şubat – 4 Mart haftalık hisse önerileri neler?

Finans 26.02.2022 - 21:33 26.02.2022 - 21:33 Engin Uzunoğlu

Borsada yatırım yaparak birikimlerini değerlendirmek isteyenler bu konuda araştırma yapmayı sürdürüyorlar. Döviz kurları, mevduat faizleri, altın gibi yatırım araçlarındaki oynaklık ve enflasyonun altında kalıştan dolayı insanlar Borsa İstanbul’da her zamankinden daha fazla ilgi göstermeye başladılar. Ancak Rusya – Ukrayna savaşı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de borsayı oldukça negatif etkiledi.

BORSA DÜŞERKEN KAZANMA İMKANI

Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi’nde işlem gören hisse senetlerinin tamamının farklı bir görünümü bulunuyor. Dolayısıyla yaşanan gelişmelerin bu hisse senetlerinin fiyatlamasını etkilemesi de farklı oluyor. Borsa İstanbul değer kaybederken bazı hisse senetleri bunun aksine değer kazanabiliyor. Borsa yatırımında önemli olan da bu hisse senetlerini önceden tespit edebilmek ve borsa yatırımını ona göre yönlendirmek oluyor. Bu şekilde borsa değer kaybederken yatırımcılar varlıklarını arttırabiliyorlar.

AHLATCI YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ AÇIKLANDI

Ahlatcı Yatırım, Türkiye’nin önemli yatırım şirketlerinden birisi olarak her hafta düzenli olarak hisse önerileri açıklıyor. Bu şekilde borsa yatırımı yapanlara veya yapmak isteyenlere fikir veren Ahlatcı Yatırım özellikle profesyonel anlamda bilgi sahibi olmayan yatırımcılara bu şekilde yol gösterebiliyor. Ahlatcı Yatırım şimdi de 28 Şubat – 4 Mart haftasının hisse önerilerini açıkladı. Bu hafta hangi hisse senetlerine yatırım yapılmalı. Bu haftanın hisse önerileri neler? Hangi hisse senetlerine yatırım yapanlar daha yüksek kazanç elde edebilecekler?

Ahlatcı Yatırım tarafından geçtiğimiz hafta yatırımcılara AKSA, CIMSA, ENJSA, KOZAA hisseleri önerilmişti. Bu hisseleri öneri listesinden çıkan Ahlatcı Yatırım yeni haftada BIMAS, KOZAL, ECILC, PETKM hisse senetlerinin yakından takip edilmesini önerdi.

Not: Burada yer alan değerlendirmeler ilgili yatırım şirketine aittir. Yatırım kararı alınırken profesyonel olarak hizmet alınmalıdır. Haberimizde kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemiştir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@