Borsaya Açılmaya Karar Vermişti! Dap Yapı Sahibi Nereli, DAP Yapı'nın Sahibi Ziya Yılmaz Kimdir?

Borsaya açılma kararı veren şirketler arasında yer alan DAP Yapı hakkında araştırmalar arttı. DAP Gayrimenkul halka arz işlemleri öncesi şirketin sahibi kimdir, Ziya Yılmaz serveti merak ediliyor.

Emlak Magazin 15.02.2022 - 14:50 15.02.2022 - 14:50 Gülcan Özer

DAP Gayrimenkul halka arz işlemleri tüm hızı ile devam ederken borsada bu şirkete yatırım yapmak isteyen kişiler DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve DAP Yapı'nın sahibi kim sorusuna yanıt aramaya başladılar. Türkiye'nin en büyük markalı konut projeleri üreticileri arasında yer alan ve pandemi sonrası sağlıklı ev konseptini Türkiye'ye ilk getiren şirket olan DAP Holding Ziya Yılmaz'ın girişimleri ile kurulmuştur. 

Türkiye genelinde pek çok büyük markalı konut projesini hayata geçiren ve binlere kişiyi ev sahibi yapan DAP Yapı ve halka arz işlemleri süren DAP Gayrimenkul 'ün de çatısı altında yer aldığı DAP Holding her geçen gün büyüyen yapısı ile dikkat çekerken inşaat sektöründeki payını da her geçen gün arttırıyor. 

DAP YAPI SAHİBİ KİM, DAP YAPI'IN SAHİBİ NERELİ?

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz'dır. 

Ziya Yılmaz 1974 Trabzon doğumludur. 

Halkla İlişkiler bölümü mezunu olan Ziya Yılmaz kariyerine inşaat sektöründe devam etmek amacı ile DAP Yapı'yı kurdu. 

Şelale Evleri projesi ile ilk konut projesini 2000 yılında hayata geçirdi. 

KONUTDER ve GYODER gibi çatı kuruluşlarında da başkanlık görevini üstlenen Ziya Yılmaz pek çok sosyal sorumluluk projesinde de yer almaktadır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@