Böyle Faiz Oranı Görülmedi! Parası Olan O Bankaya Koşuyor

32 günlük vadeli mevduat hesabı açtırmak isteyen kişiler için yeni kampanya başladı. En yüksek faiz getirisi ile parasını değerlendirmek isteyenler dikkat!

Finans 24.09.2021 - 19:00 24.09.2021 - 19:00 Gülcan Özer

Param öylece yerinde saymasın hiçbir riske girmeden yatırım yapayım diyorsanız Odeabank vadeli mevduat hesabı tam size göre. Bu aralar parası olan herkes Odeabank’ ın oksijen hesabına yatırım yapmak için birbiri ile yarışıyor. ,25’e varan eşsiz faiz oranlarından yararlanmak için siz de daha fazla vakit kaybetmeyin.

En yüksek mevduat faizi veren bankalardan biri olan Odeabank, yine listedeki diğer bankalara gövde gösterisi yaparak Oksijen hesap vadeli mevduat faizini ,25’e çekti. 1.000.000 TL’ye ve 250.000 USD/ 250.000 EURO’ ya kadar mevduatınızı Odeabank oksijen hesaba yatırın paranız değerinden hiçbir şey eksiltmesin, üstelik vade sonunda katlanarak artsın.

Odeabank Vadeli Mevduat Faizi Hesaplama

Odeabank oksijen hesap sayesinde paranız bankada güvende, daha da artsın diye her zaman vadede. Üstelik gündüzleri paranızı vadesiz hesapta değerlendirebilir, geceleri ise gecelik faiz avantajıyla yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Örnek tutarlara göre ne kadar faiz geliri elde edeceğinizi sizin adınıza hesapladık. Tabloda yer alan tutar ve vadelere göre ne kadar tutarda ne kadar faiz kazancı elde edeceğinizi görebilirsiniz.

odeabank-faiz-getirisi

Oksijen hesap sadece Türk Lirası ile sınırlı değil. 250.000 USD ve 250.000 EURO’ ya kadar olan mevduatlarınızı oksijen hesaba özel faiz oranlarıyla vadeli hesaplarınıza aktarabilirsiniz. USD için faiz oranı %1,10 iken EURO için belirlenen faiz oranı ise %0,50 Odeabank hesabınız yoksa hemen Odeabank mobil uygulamasını indirin ve müşteri olma seçeneğini kullanarak online görüşme aracılıyla hesabınızı açın.

Kimliğinizi telefonunuzun kamerasına okutup birkaç bilginin yer aldığı formu doldurduktan sonra müşteri yetkilisi ile yapacağınız görüşmenin sonrasında hesabınız anında açılacaktır. Dilerseniz şubeden hesap açarak da aynı faiz oranından faydalanabilirsiniz. ,25 mevduat faizi 100 gün boyunca geçerli olup 100 günün sonunda faiz oranı bankanın belirleyeceği yeni oranla değişir. Size sunulacak faiz teklifine göre paranızı oksijen vadeli hesapta tutmaya devam edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@