Böyle kampanya yok Akbank 1000 TL hediye para dağıtacak! Banka müşterisi olanlar, olacaklar...

Akbank müşterileri için yeni bir kampanya başlattı. Banka müşterisi olanlar başka bir arkadaşlarını banka müşterisi yaptıklarında 250 TL, toplam 1000 TL alacaklar. İşte yeni ilan edilen o kampanya...

Finans 22.04.2022 - 12:37 22.04.2022 - 12:38 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - Akbank'ın bahar kampanyalarına bir yenisi eklendi. Daha önce faizsiz kredi ve alışverişlere özel kampanyalar ile adını duyuran banka yeni kampanyası ile müşterilerine 1000 TL dağıtacağını açıkladı. İşte sınırlı süre devam edecek olan banka kampanyasına ilişkin tüm detaylar. 

AKBANK'TAN 1000 TL KAMPANYASI

Akbank tarafından başlatılan kampanya Davet Et - Kazan formülü ile çalışacak. Akbank müşterisi olanlar başka bir tanıdıklarını banka müşterisi yaptıklarında hediye Chip Para kazanacaklar. Toplam 4 kişiye kadar uygulanabilecek kampanya kapsamınad müşteriler 1000 TL'lik bir kazanım elde edebilecekler. 

1000 TL nasıl ödenecek?

Ödemelerin nasıl ve hangi şartlarda yapılacağına ilişkin Akbank resmi sitesinden bilgilendirmede bulundu. Davet Et Kazan sisteminin nasıl işleyeceğine ve müşterilerin 1000 TL'lik desteği nasıl alacaklarına dair Akbank "Akbanklılar oluşturdukları davet kodunu sınırsız sayıda, dilediği yakınıyla paylaşabiliyor; kodu kullanarak Akbank Mobil’den Akbanklı olan ilk 4 yakınından kişi başı 250 TL olmak üzere toplam 1.000 TL chip-para kazanabiliyor." açıklamasında bulundu. 

akbank 1000 tl

Bu açıklmaya göre; Müşteriler ilk olarak Davet Et Kazan Programına katılacaklar ve kendileri için özel bir kod oluşturacaklar. Daha sonra bu kod ile yakınlarını tanıdıklarını banka müşterisi olmaya davet edecekler. Bu aşamanın ardından ise kişinin davet koduyla Akbank müşterisi olanlar için 250 TL değerinde Chip Para kazanacaklar. Müşteriler toplamda 4 tanıdıklarını Akbank müşterisi yaparak toplam 1000 TL'lik chip para kazanacaklar. 

Kod Kullanım Uyarısı

Kampanyaya katılacaklar için bir de uyarıda bulunan Akbank "Davet Kodunu Alan’ın kodu 1 ay içinde kullanması gerekmektedir. Bu süre geçtikten sonra Davet Kodunu Alan, ilgili kod ile Akbank Mobil’den Akbanklı olsa da, Kampanyalı Müşteri’ye ödül kazandıramaz." açıklamasında bulundu. 

1000 TL'LİK HEDİYE PUAN NASIL KULLANILACAK?

4 arkadaşını davet eden ve bankanın kampanyası kapsamında 1000 TL'lik Chip Para almaya hak kazananlar hediye Chip Paralarını ktif olarak kullandıkları Akbank Kartı üzerinden yada Axess veya Wings Kredi Kartından kullanacaklar. Kod ile banka müşterisi olunması sonrası Akbank anında yükleme yapılacağını açıkladı. 

Bankanın son açıklaması ise söz konusu kampanyanın 70 yaş ve altından olan kişiler için geçerli olduğu oldu. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@