Böylesi Jeff Bezos'ta Yok! Tosuncuk Mehmet Aydın'ın Uruguay'da Yaşadığı Kumar Bölümlü Süper Lüks Malikanesinin Resimleri

Türkiye'de Çiftlik Bank üzerinden büyük vurgun yaparak rekor para ile yurt dışına kaçan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın, Brezilya'da kendi isteği ile teslim olarak yurda getirilmişti. Yurda dönüşü ile beraber vermiş olduğu ifade ile Türkiye'de gündem yaratmaya devam eden Mehmet Aydın'ın yurt dışında kaçak olduğu dönemde yaşadığı süper lüks hayatın detayları da ortaya çıktı. Uruguay'a kaçtığı dönemde Tosuncuk tarafından alınan süper lüks villanın resimleri ağızları açık bıraktı.

Emlak Magazin 10.07.2021 - 22:18 10.07.2021 - 22:18 Emlak 365

Çiftlik Bank vurgunu ile dolandırdığı kişilerin milyonlarca lirası ile yurt dışına kaçan Mehmet Aydın'ın yakalanması için çalışmalar devam ederken Tosuncuk haberimize ekli olan videoyu yayımlayarak Türk adeletine teslim olacağını duyurmuştu. Halk arasında Tosuncuk lakabı ile anılan Mehmet Aydın kurmuş olduğu sistem üzerinden milyonlarca lira toplarken yaptığı vurgunun detayları her geçen gün biraz daha ortaya çıkmaya devam ediyor. 

Brezilya'da polise kendi isteği ile teslim olan ve büyükelçilikten teslim alınarak Türkiye'ye getirilen Mehmet Aydın vermiş olduğu ifadesinde kendisinin de etrafında bulunan kötü niyetli insanların kurbanı olduğunu ve dolandırıldığını belirterek, kendisinin de mağdur olduğu iddiasında bulunmuştu. Türkiye'ye dönüş nedenini ise aile arasında yaşadığı bir sorun olarak göstermişti. 

KENDİSİNE SARAY YAVRUSU ALMIŞ! 10 ODALI SÜPER LÜKS MALİKANEDE YAŞAMIŞ

Yapmış olduğu büyük vurgun sonrasında beraberinde ki paralarla yurt dışına kaçan Tosuncuk Mehmet Aydın'ın yurt dışındaki ilk adreslerinden biri olan Uruguay 'da oturmak için kendisine 10 odalı süper lüks bir ev satın aldığı ortaya çıktı. Mehmet Aydın'ın almış olduğu evin süper lüks özellikleri dikkat çekerken, ev Uruguya emlak piyasasının en pahalı olduğu yerlerden birinde yer alıyor. 

Son derece geinş bir bahçesi bulunan evin aynı zamanda 3 ayrı yerde misafirleri ağırlamak üzere barbekü ve yemek masası bulunuyor. Çiftlik Bank vurgunu sonrası firar ederek yurt dışına kaçan ve geride bıraktığımız günlerde teslim olan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın'ın Uruguay'da yaşadığı 10 odalı evin fotoğrafları ortaya çıktı.

Kurmuş olduğu Çiftlik Bank sistemine 80 bin kişiyi üye etmeyi başaran Tosuncuk bu kişilerden topladığı 500 milyon liradan fazla para ile 2018 senesinde yurt dışına firar etmişti. Çiftlik Bank adına yapılan törenlere ve hazırlanan reklamlara ünlü isimleri çıkaran Mehmet Aydın kısa sürede ününe ün katmış, farklı şehirlerde kurmuş olduğu fabrikalarla yatırım yaptığını söyleyerek sisteme daha fazla üye çekmişti. 

2018 senesinde kaçtığı Uruguay'da son derece pahalı bir evde kalan Aydın'ın lüks malikanesinde rulet masasının da olduğu kumar bölümü de yer aldı. Uruguay'ın en lüks yerleşim yerlerinden biri olan San Jose'deki Marina de Santa Lucia bölgesinde yer alan süper lüks ev 1.500 metrekarelik bir arsanın içerisinde yer alıyor.

Evin her bir noktasında süper lüks detaylar dikkat çekerken devasa malikanede ısıtmalı yüzme havuzu, sauna, 6 banyo ve 3 yatak odası bulunuyor. Lüks malikanenin salonunda barın yanı sıra, şarap mahzeninin de bulunduğu evde birbirinden lüks pek çok özellik bulunuyor.

Tosuncuk olarak anılan Mehmet Aydın'ın 2019 senesinde kara para aklama suçlaması nedeni ile Uruguay'da mallarına el konulmuş, 271 bin dolar fiyatla Ferrarisi ve Uruguay'da yaşadığı malikane 290 bin dolara satılmıştı.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@