Böylesi Ne Görüldü Ne Duyuldu! 500 TL'lik Dev Bedava Akaryakıt Kampanyası Petrol Ofisinden

Petrol Ofisinden benzin alanlar ve alacağına söz verenlere 500 TL'lik akaryakıt limiti verilece. İNG Bank ile Petrol Ofisi arasında imzalanan anlaşma kapsamında binlerce sürücü 500 TL kazanacak.

Finans 13.12.2021 - 12:23 13.12.2021 - 12:23 Mustafa Karagöz

İNG Bank ile Petrol Ofisi dev kampanyaya imza attılar. Anlaşma kapsamında ilan edilen şartları sağlayanlara 500 TL'lik bedava akaryakıt kampanyası başlatıldı. İNG Bank resmi sitesinden kampanyanın kullanım özelliklerini ve başvuru şartlarını açıkladı. 

500 TL'LİK DEV BEDAVA AKARYAKIT KAMPANYASI

Kampanya İNG Bank müşterisi olanlar yada olacakları kapsıyor. Banka müşterisi olup İNG Bank kredi kartı ile alışveriş yapanlara 500 TL limit tanımlanacak. Araç sahipleri bu limiti akaryakıt benzin motorin LPG alımlarında kullanabilecekler. Yapılması gereken işlemler ise İNG Bank kredi kartı ile kampanyaya katılmak. Düzenli 12 ay boyunca her ay 500 TL'lik akaryakıt alışverişi yapmak. Her ay yapılan 500 TL'lik alışveriş sonrası kampanya kapsamında belli bir bedava limit hakkı kazanacak müşterilere bir yıl sonunda 500 TL tanımlanmış olacak. 

Kampanya Katılım Koşulları

İNG Bank tarafından ilan edilen açıklamada müşterilerin 12 ay boynca kampanya dahilinde olmaları gerektiği ilan edildi. Ancak müşteriler kampanyaya katılım sözü verdikten sonra ilk ay harcama yaptıklarında 1. ay olarak kampanya katılım başlayacak. Daha sonra her ay 500 TL'lik alışveriş yapıldığında süreç devam edecek.

Bir Ay Eksik Alanlar;

Banka kampanyasına katılan ancak bir ay eksik benzin alanlar için banka "İlerleyen aylarda harcama sözünü yerine getiremediğinizde 12 aylık süreniz kesilmeden devam edecek olup, bu aylar eksik olarak hesaplanır." açıklamasında bulundu. 

500 tl kampanya benzin

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN

Söz konusu kampanyaya katılmak isteyenler başvurularını İNG Bank Mobil Uygulaması üzerinden yapacaklar. Bankanın mobil uygulamasını indiren müşteriler kredi kartı kampanyalarından başvurularını yaptıktan sonra kampanya içinde yer alacaklar. Her ay 500 TL'lik alışveriş yaptıklarında limitleri hesaplarına tanımlanacak. 

Kampanya kullanımı hakkında bir de uyarıda bulunan İNG Bank "Petrol Ofisi mobil uygulamasını indirerek, uygulama içerisinde yer alan Öde-Geç sekmesindeki Mobil Öde-Geç bölümüne yakıt harcaması yapacağınız plaka ve ING kredi kartınızın kaydedilmesi gerekmektedir." açıklamasıyla müşterilerini uyardı. 

ÖDEMELER NASIL ALINACAK?

Kampanyaya katılan ve düzenli benzin yada diğer akaryakıt ürünlerinden alan sürücülere kampanyaya katılım sonrası İNG Kredi Kartı üzerinde "PO Aylık Yakıtınız Bizden" açıklaması ile 500 TL yatırılır. Detaylı bilgi İNG Bank'tan öğrenilebilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@