Brent Petrol Fiyatı Tutulamıyor, Sürücüler Kontak Kapatabilir! Motorin, LGP Otogaz Fiyatları, Benzine Zam Gelecek Mi?

Artan jeopolitik riskler brent petrol fiyatları için yükseliş yaşanmasına neden olurken 90 dolar sınırını zorlayan brent petrol nedeni ile benzin, motorin ve LPG fiyatlarına zam beklentisi oluştu.

Finans 26.01.2022 - 12:50 26.01.2022 - 13:19 Gülcan Özer

26 Ocak 2022 tarihi itibari ile brent petrol fiyatı yeniden yükselişe geçti. 90 dolar sınırına doğru koşan brent petrol nedeni ile LPG otogaz, benzin ve motorin fiyatına yeni zam beklentisi oluştu. Kritik süreçte araç sahipleri gelen zamlara isyan ederken pek çok kişi artık mümkün olduğunca özel aracını kullanmak yerine toplu ulaşım araçlarına yöneldi. 

Hatırlanacağı üzere ekonomi yazarı Metiner Sezer sosyal medyadan yapmış olduğu açıklamasında benzin ve motorine gizli zam yapıldığını iddia etmiş, akaryakıt fiyatlarına 2'şer kuruşluk zam yansıtılacağını söylemişti. Brent petrol fiyatında yaşanan yükseliş nedeni ile gözler yeniden akaryakıt fiyatlarına çevrildi. 

BENZİN, LGP OTOGAZ VE MOTORİNE ZAM VAR MI, BENZİNE ZAM GELECEK Mİ?

Akaryakıt fiyatları için sektör temsilcileri tarafından peş peşe açıklamalar gelirken brent petrol fiyatında yaşanan yükseliş bir kere daha yeni zam haberlerinin gelmesi ihtimalini güçlendirdi. Cuma gününe kadar yeni zam haberinin açıklanacağı iddia edilirken fiyatlardaki güncellemenin akaryakıt fiyatları kapsamında benzin, motorin ve LPG fiyatlarına güncelleme geleceği belirtildi. 

bp satış fiyatları 26 ocak

BP AKARYAKIT POMPA SATIŞ FİYATLARI: BENZİN, MOTORİN, OTOGAZ LPG FİYATI KAÇ TL?

Türkiye'nin en büyük akaryakıt istasyon bayi ağlarından biri olan BP akaryakıt fiyatları için yeni satış fiyatlarını açıkladı. BP istasyonlarında BP Kurşunsuz Benzin satış fiyatı 14,14 TL, Dizel motorin satış fiyatı 14,36 TL, otogaz LPG satış fiyatı ise 9,43 TL oldu. 

petrol ofisi fiyatları

PETROL OFİSİ MOTORİN, LPG, BENZİN SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Petrol Ofisi satış fiyatları istasyonlarda Kurşunsuz benzin satış fiyatı için Ankara'da 14,14 TL, İstanbul'da 14,07 TL ve İzmir'de ise 14,16 TL olarak uygulanıyor. Otogaz satış fiyatı İzmir'de 9,21 TL, Ankara'da 9,48 TL ve İstanbul'da ise 9,43 TL olarak açıklandı. Petrol Ofisinde motorin satış fiyatı ise Ankara'da 14,39 TL, İstanbul'da 14,32 TL ve İzmir'de ise 14,39 TL olarak uygulanmaya devam ediyor.

shell satış fiyatları 26 ocak

SHELL DE LGP OTOGAZ, BENZİN VE MOTORİN FİYATI NE KADAR?

Shell de motorin fiyatı 14,36 TL olarak uygulanırken, Shell benzin fiyatı 14,14 TL olarak açıklandı. Shell istasyonlarında LPG otogaz satış fiyatı ise 9,49 TL olarak pompa satış fiyatı olarak uygulanıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@