Brooke Shields Pasifik Okyanusu Manzaralı Saray Yavrusu Evini 8 Milyon Dolara Satıyor!

Duru güzelliği ile 80'lere damga vuran Brooke Shields gayrimenkul zengini ünlüler arasında yer alıyor. Ünlü yıldız bu sefer satışa çıkardığı malikanesi ile gündemde!

Brooke Shields Pasifik Okyanusu Manzaralı Saray Yavrusu Evini 8 Milyon Dolara Satıyor!

Sahip olduğu mavi gözleri ve duru güzelliği ile 80'li yılların en çok kazanan yıldızları arasında yer alan Brooke Shields tenis yıldızı olan Andre Agassi ile yapmış olduğu evliliği ile de çok konuşulmuştu. Çift kazancının büyük bir bölümünü gayrimenkul yatırımında kullanmıştı.

5 MİLYON DOLAR PARA KAZANACAK!

Dünyaca ünlü yıldız Brooke Shields ile Andre Agassi evli oldukları dönemde 3,3 milyon dolar ödeyerek Pasifik kıyısında yer alan muhteşem bir malikane almışlar, bu gayrimenkul yatırımı ile o dönem çok konuşulmuşlardı.

Boşanma sonrasında konut Shields'te kalmıştı. Şu anda 56 yaşında olan güzel yıldız artık tamamen New York'a taşınma kararı aldığı için evini satma kararı aldı. Amerika'nın California eyaletinde yer alan muhteşem okyanus manzaralı süper lüks ev için Shields 8 milyon 195 bin dolar talep etti.

brook-shields-evi-2

SARAY YAVRUSU EVDE YOK YOK!

Bir dönem Ben Affleck ile Jennifer Garner'in kiracı olarak oturdukları ve toplam büyüklüğü 500 metrekare olan evde toplam 3 kat bulunuyor. Her türlü lüksün düşünüldüğü evde rustik tarzda tasarlanırken evin dekorasyonunda ise ağırlıklı olarak beyaz renk kullanılmış.

brook-shields-evi-1

Ev hemen Pasifiğin kıyısında yer alırken evin camından muhteşem bir okyanus manzarası görülüyor. Evde toplamda 5 yatak odası ve 6 banyo bulunurken her türlü lüks özellikte muhteşem malikanede yer alıyor. Brook Shields evini talep ettiği 8 milyon dolara satarsa bu durumda satıştan 5 milyon dolarlık kar elde etmiş olacak.

SONRAKİ HABER