BTC Türk 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası: Hediye Bitcoin!

14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri için sevgililerin telaşı sürerken BTC Türk bugüne özel hediye Bitcoin kampanyası başlattı. Hediye bitcoin nedir, nasıl yollanır, BTC uygulaması nedir?

Finans 14.02.2022 - 08:20 14.02.2022 - 08:26 Gülcan Özer

Sevgililer günü için hala hediye bulamayan kişilere alternatif hediye önerisi BTC Türk tarafından sunuldu. Türkiye'nin en büyük kripto para borsaları arasında yer alan BTC Türk tarafından yapılan açıklama ile sevgililer gününe özel olarak hediye bitcoin gönderiminin mobil uygulama üzerinden sunulduğu duyuruldu. 

Sevdiği kişiye hediye bitcoin yollamak isteyen kişiler ilk olarak mobil uygulamalarını güncelleyecek. Mobil uygulamayı güncelledikten sonra uygulamada yer alan menü üzerinden Türkiye'nin en ünlü karikatüristleri arasında yer alan Erdil Yaşaroğlu tarafından çizilen birbirinden eğlenceli Bitcoin kartları sevdiğiniz kişiler için iyi bir hediye alternatifi olarak sizlere sunuluyor. 

TEKNOLOJİK HEDİYE ÖNERİLERİ ARAYANLARA İLAÇ GİBİ GELECEK HEDİYE BİTCOİN KARTLARI! 

Teknoloji tutkunu sevgilisi için alternatif hediye önerileri arayan kişilere ilaç gibi gelecek olan öneri BTC Türk tarafından sunuldu. Resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile "SevgililerGünü için harika bir fikirle karşınızdayız! @erdilyasaroglu çiziyor, siz sevdiğinize gönderiyorsunuz! İşte yeni neslin hızına yetişen hediye önerisi: #HediyeBitcoin Uygulamanızı güncelleyin, kolayca #HediyeBitcoin gönderin" ifadelerine yer verilerek fırsat duyurulmuştu. 

btc türk hediye bitcoin

Düzenlenen 14 Şubat Sevgililer Günü etkinliği kapsamında mobil uygulama üzerinden kullanıcılar Hediye Bitcoin bölümüne giriş yaparak diledikleri tutarı belirleyip ardından kişiye özel not ve kart ekleyerek sevdiklerine unutamayacakları bir sevgililer günü hediyesi oluşturabilecek. Hediye bitcoin göndermek isteyen kişiler isterlerse Erdil Yaşaroğlu tarafından çizilen kartları da kişiye özel mesaj ile sevdiklerine gönderebilecek. Hediye Bitcoin göndermek için BTC Türk cüzdanı içerisinde en az 100 TL olması yeterli olacak. Hediye bitcoin gönderimi için altı sınır 100 TL ve üst sınır ise 5 bin TL olarak uygulanacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@