Bu 5 Bankadan 32 Günlük En Yüksek Faiz Getirisi Duyuruldu! Net Kazanç Tam 1.049 TL Olarak Hesaplandı!

Bankaların vadeli mevduat faiz oranları yeniden yüzde 20’nin üzerine fırlayarak resmen alev aldı. Birikimlerini bu bankalardan değerlendirecekler ise aylık 1.049 TL net kazanç elde edecek!

Finans 07.06.2022 - 11:38 07.06.2022 - 12:07

Kur koruma vadeli mevduat sisteminin de etkisiyle Türkiye’de son dönemde birikimlerini vadeli mevduat hesapları ile değerlendirmek isteyen vatandaşların sayısı arttı. Öte yandan ekonomik bazı unsurlara bankaların 32 günlük vadeli mevduat hesaplarında faiz oranlarını da yükseltmesinin ardından yeni avantajlar da görülmeye başladı. Hem vadesiz hesap gibi hem de vadeli mevduat hesabı olarak kullanılan birçok yeni hesap ile vatandaşların tüm birikimlerinin durduğu yerde değerlendirilmesi hedefleniyor.

32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Bankalar

2022 Haziran ayında da bankaların vadeli mevduat faiz oranları birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. ING Bank, Fibabanka, N Kolay, Alternatif Bank ve Burgan Bank en yüksek faiz oranları ile dikkat çekiyor. Bu hesaplarda TL birikimlerini değerlendirmek isteyenlere yüzde 21’e varan yüksek hoş geldin faizleri sunulmaya devam ediyor.

32 Günlük Mevduat Faiz Getirisi Hesaplama

32-gunluk-vadeli-mevduat-faiz-oranlari-resmen-zirve-yapti-kenarda-10-bin-lirasi-olanlar-icin-en-yuksek-faiz-getirisi

ING Bank e – Turuncu Hesap, Fibabanka Kiraz Hesap ve Alternatif Bank VOV Hesap ile yüzde 21 faiz oranları duyuruldu. 60.000 TL birikimi olan bir kişi 32 günlük vade ile ilgili hesaplara parasını yatırması halinde aylık net kazanç 1.049 TL olarak belirlenmiştir. Üstelik dijital bankacılık fırsatlarından da yararlanarak vatandaşların ilgili hesaplar ile birçok avantaj elde etmeleri de sağlanıyor. Burgan Bank On Hesap ise yüzde 20,75 faiz oranları ile aylık 1.037 TL net kazanç sunmaya devam ediyor.

Yüzde 22’ye Varan Faiz Oranları

Aktif Bank bünyesinde dijital bankacılık hizmetleri sunan N Kolay ise N Kolay Bono ile yüzde 22’ye varan 32 günlük faiz oranları sunuyor. Mevduat hesapları ile bezer bir şekilde çalışan hesap kapsamında 60 bin TL için 32 günlük birikimin net kazancı ise 1.099 TL olarak hesaplanmıştır. Geçici hoş geldin faizi olmadan sürekli kazanç sağlamak ve sayısız bankacılık ayrıcalıklardan da yararlanmak için N Kolay Bono tercih edilebilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@