Bu Ay Başlayan Dikkat Çekici Diziler

Ocak ayında başlayan dizilerin genellikle uzun süren dizliler olması dikkat çekiyor. Çünkü Eylül ayında başlayan diziler eskiyip izlenme serüveni yarıya gelmiş dizilerdir. Ocak ayındaki diziler yeni güncel olduğu için uzun sürme şansı daha fazla olabilir. Bu ayda 6 farklı kanalda 7 yeni dizi başlıyor. Babamın Günahları Başladı mı? Star TV’de yeni başlamış olan yeni dizi Babamın Günahları. Yönetmenliğini Abdullah Oğuzun yapmış olduğu dizi Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları gibi oyuncular...

Ocak ayında başlayan dizilerin genellikle uzun süren dizliler olması dikkat çekiyor. Çünkü Eylül ayında başlayan diziler eskiyip izlenme serüveni yarıya gelmiş dizilerdir. Ocak ayındaki diziler yeni güncel olduğu için uzun sürme şansı daha fazla olabilir. Bu ayda 6 farklı kanalda 7 yeni dizi başlıyor.

Babamın Günahları Başladı mı?

Star TV’de yeni başlamış olan yeni dizi Babamın Günahları. Yönetmenliğini Abdullah Oğuzun yapmış olduğu dizi Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları gibi oyuncular yer alıyor. Yaşadığı birçok zor durumdan sonra hayattan bir beklentisi kalmayan Ozan, bir kızı olduğunu ve ilik nakli olması gerektiğini öğrenir. Kızını öğrendikten sonra hayat Ozan için başka bir hayat başlar.

Mehmetçik Kut’ül Amare 

TRT 1’de yeni başlayacak olan dizinin yapımcılığını Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı olan Mehmet Bozdağ yapacaktır. Dizinin oyuncuları; Serdar Gökhan, Kaan Taşaner, Özgü Kaya, Gamze Özçelik gibi oyuncuların yapacağı film 18 Ocak Perşembe günü TRT 1’de izleyici karşına çıkacak. Filmin konusu 1916’daki İngiltere ile olan savaş ve İngilizlerin Türkler tarafından nasıl bozguna uğratıldığını anlatmaktadır.

Yuvamdaki Düşman

Show TV’de yeni başlamış olan dizinin yönetmenliğini Müge Uğurların yapmış olduğu dizi de oyuncu kadrosu da bir o kadar zengin. Oyuncular; Nebahat Çehre, Aslı Tandoğan, Pamir Pekin, Ece Çeşmioğlu, Pelin Öztekin’in bulunduğu dizi izleyici karşına çıktı. Dizinin konusu çocukluğundan beri hayal ettiği hayata ulaşmaya bir adam kala her şeyi kaybeden genç bir kadının hayalindeki hayatına tekrar kavuşmak için zengin ve mutlu bir ailenin hayatına gözünü dikmesinin hikâyesi.

Mehmet: Bir Cihan Fatihi ve Gülizar

Kana D’de yeni başlayacak olacak dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez’ in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosu. Kenan İmirzalıoğlu, Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun gibi kaliteli oyuncular yer almaktadır.

Sen Anlat Karadeniz

ATV’de başlayacak olan dizinin yönetmenliğini Osman Sınav üstlenecek. Oyuncular; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman gibi oyuncular yer alacak. Nefes ve Tahir’in aşkını anlatan filmde kaçıp Karadeniz’e sığınan bir kadının onu koruduğu için ailesi ile ters olan adamın aşkı anlatılacak.

 Adı Zehra

FOX TV’de yayına giriş yapacak olan dizinin yapımcılığını NTC Medya üstlenecek. Dizinin başrollerinde Zeynep Çamcı ve Alican Yücesoy yer alacak.


Katkıda Bulunun