Bu Bankalar Bedelli Askerlik Kredisi Veriyor! En Düşük Faizle Vakıfbank Ziraat Halkbank TEB Bedelli Kredisi

Bedelli askerlik yapmak için nakit sorunu yaşayan kişilere bankalar bedelli askerlik kredisi veriyor. Düşük faizle bedelli kredisi veren Vakıfbank, Halkbank, TEB ve diğer bankalarla ilgili ayrıntılar

Finans 15.01.2022 - 16:24 15.01.2022 - 16:24 Büşra Uluşen

Askerlik hizmetini kısa sürede tamamlamak isteyen binlerce kişi bedelli askerlik yapmayı tercih ediyor. Önceli yıl 45 bin lira olan bedelli askerlik ücreti, 2022 yılında enflasyon oranının artmasıyla yükseldi. 

Geçtiğimiz günlerde yeni memur maaşlarının açıklanmasıyla, memur maaşı kat sayısına göre belirlenen bedelli askerlik ücreti de belli oldu. Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan yayımlanan genelgeye göre 2022 yılı bedelli askerlik ücreti 55 bin 489 lira oldu. 

Bedelli askerlik ücretini karşılayacak nakit parası yetmeyen ancak yine de bedelli askerlik yapmak isteyen kişiler bankaların kredi paketlerini araştırıyor. Birçok banka, bedelli askerlik konusunda çeşitli tutarlarda kredi sağlıyor. Gelin bedelli askerlik kredilerine yakından bakalım. 

BEDELLİ ASKERLİK KREDİSİ VEREN BANKALAR

Bedelli askerlik konusunda birçok banka kredi vererek destek olmaktadır. Bu bankalar düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kapsamında bedelli askerlik kredisi veriyor. 

Bedelli askerlik kredisini ihtiyaç kredisi kapsamında Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, CepteTEB ve QNB Finansbank EnPara gibi bankalar en düşük faizle kredi sağlıyor. 

Sizler için Emlak365 olarak 50 bin lira tutarında kullanabileceğiniz bedelli askerlik kredisine ilişkin detaylara haberimizde yer verdik. 

VAKIFBANK 50 BİN LİRA BEDELLİ ASKERLİK KREDİSİ

Vakıfbank, bedelli askerlik için kullanılabilecek 50 bin lira tutarında ihtiyaç kredisi vermektedir. Banka, bu kapsamdaki en düşük faiz oranını sunmaktadır. 

Kredi tutarı: 50.000 TL

Faiz oranı: %1,55

Vade: 36 ay

Aylık taksit: 1.918 TL

Toplam ödeme: 69.301 TL

vakıfbank bedelli

ZİRAAT BANKASI 50 BİN LİRA BEDELLİ ASKERLİK KREDİSİ

Kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, bedelli askerlik için kullanılabilecek 50 bin tutarında ihtiyaç kredisi vermektedir. Banka bu kredi için faiz oranını yüzde 1,93 olarak belirlemiştir.

Kredi tutarı: 50.000 TL

Faiz oranı: %1,93

Vade: 36 ay

Aylık taksit: 1.948 TL

Toplam ödeme: 70.381 TL

ziraat bedelli

HALKBANK 50 BİN LİRA BEDELLİ ASKERLİK KREDİSİ

Halkbank'tan kullanacağınız kredi ile bedelli askerlik ücretinizi ödeyebilirsiniz. Banka bu kapsamda 50 bin lira kredi imkanı sunmaktadır. 

Kredi tutarı: 50.000 TL

Faiz oranı: %1,71 

Vade: 36 ay

Aylık taksit: 1.978 TL

Toplam ödeme: 71.470 TL

halkbank bedelli

50 bin lira tutarında bedelli askerlik ücretini karşılamak için kullanabileceğiniz kredi için diğer bankaların teklifleri ise şu şekilde: 

ıng teb bedelli

bedelli kredi

Bankaların kredi kullandırmak için farklı şartları bulunmaktadır. Bu kredileri kullanmak için şartları karşılıyor olmanız gerekir. Bu nedenle kredi çekmek istediğiniz bankanın resmi internet sitesini ziyaret ederek şartlar ve ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@