Bu Bankalar Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Vermeye Başladı! 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin Kaç TL Taksit İsteniyor?

Uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankalar ile alakalı olarak araştırmalar devam ediyor. 20 Bin TL ihtiyaç kredisi için hangi banka kaç TL taksit istiyor? 

Finans 26.09.2021 - 22:30 26.09.2021 - 22:41 Engin Uzunoğlu

Ekonomik görünümde meydana gelen bozulmalardan ülkenin tüm kesimleri farklı oranlarda etkilendiler. Pandemi sonraswında oluşan olumsuz ekonomil ortam vatandaşların bütçelerini denkleştirmelerinde ve borçlarını ödeyerek geçimlerini sağlamada sıkıntılı bir sürecin yaşanmasına neden oldu. 

UYGUN FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR!

Ek kaynak bulup bütçelerini ayağa kaldırarak finansal olarak önünü görmek isteyen vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanmak için bankaların kredi ürünlerini araştırıyorlar. Bankalar kredi politikaları gereği farklı mali şartlarda ihtiyaç kredisi veriyorlar. Ancak bazı bankalar uygun faizli ihtiyaç kredisi vermeleri ile son dönemlerde ön plana çıkmaya başladılar. 

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAÇ TL TAKSİTLE VERİLİR?

Uygun faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar ve onların kredi kampanyaları araştırılırken bazı bankalar dikkat çekmeye devam ediyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi için bankaların güncel faiz oranları ve kredi taksitlerinin ne kadar olduğu merak ediliyor. Hangi banka aylık yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyor. İşte banka banka 20 Bin TL ihtiyaç kredisi hesaplamaları...

İŞ BANKASI 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 fraizle ihtiyaç kredisi veriliyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler İş Bankası'na her ay 775 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 27.990 TL olarak açıklandı. 

ING BNAK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

ING Bank tarafından yeni müşteriler için düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,35 faizle ihtiyaç kredisi veriliyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler vade süresi boyunca ING Bank'a her ay 738 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyetinin ise 26.657 TL olduğu belirtildi. 

ing qnb ihtiyaç kredisi hesaplama

QNB FİNANSBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

QNB Finansbank tarafından müşterilere aylık yüzde 1,39 faizle ihtiyaç kredisi kullandırılıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşteriler vade süresinde bankaya her ay 743 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonuna gelindiğinde ise yapılan toplam geri ödeme 743 TL oluyor. 

ZİRAAT BANKASI 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

Ziraat bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler aylık yüzde 1,59 faiz fırsatını elde ediyorlar. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya vade süresince her ay 773 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonuna gelindiğinde ise toplam kredi maliyeti 27.936 TL'ye çıkıyor. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@