Bu Bankalar Günde 25 TL Taksitle 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyorlar! İşte Kredi Taksit Hesaplamaları!

Nakit ihtiyaçları zirve yapınca ihtiyaç kredisi başvuruları rekor kırmaya başladı. Peki günde 25 TL taksitle 20 Bin TL ihtiyaç kredisini hangi bankalar veriyor? 

Finans 05.10.2021 - 20:27 05.10.2021 - 20:33 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik gelişmeler vatandaşların cüzdanlarını olumsuz şekilde etkilemeye devam ediyor. İnsanların gelirleri ile giderleri arasındaki denge sarsılınca ek kaynak arama ihtiyacı oldukça yükseldi. Bunun için de bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına rekor sayıda başvurular yapılmaya başlandı. Bu durumda da bankaların ihtiyaç kredisi maliyetleri ön plana çıkıyor. Peki uygun maliyetle hangi bankalar ihtiyaç kredisi veriyor? 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların en önemli önceliği kredi maliyetleri oluyor. Genellikle borç ödemek için çekilen ihtiyaç kredilerinde düşük maliyetler hiç olmadığı kadar önem kazandı. Bunun için de vatandaşlar düşük maliyetlerle kendilerine ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan bankaları araştırıyorlar. Peki günde 25 TL taksityle 20 Bin TL ihtiyaç kredisini hangi bankalar veriyor. 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYETLERİ

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulandığı açıklandı. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler İş Bankası'na vade süresince her ay 774 TL taksit ödemesi yapıyorlar. Bu taksit miktarı günlük hesaplama yapılınca 25 TL'ye karşılık geliyor. 36 ay boyunca günde 25 TL ödeme yapmayı kabbul edenler İş Bankası'ndan 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. 

iş bankası kredi maliyet tablosu

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYETLERİ 

Bankacılık piyasasında ortalama maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi de Teb oldu. TEB'den ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar TEB'e her ay 773 TL kredi taksiti ödüyorlar. Günlük taksit hesaplamasının karşılığı ise 25 TL oluyor. 

teb kredi maliyet tablosu

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYETLERİ 

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bu nakit desteğini aylık yüzde 1,55 kredi faizi ile temin edebiliyorlar. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler vade boyunca bankaya her ay 767 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Günlük kredi taksit hesaplaması yapıldığında ise 20 Bin TL'Lik ihtiyaç kredisinin 36 ay vadede günlük taksit karşılığı 25 TL oluyor. 

ziraat kredi maliyet tablosu

Uygun faizlerle ihtiyaç kredisi  veren bu bankalara çok yoğun bir şekilde kredi başvurusu yapılıyor. Yapılan başvuruları hemen değerlendirmeye alan bankalar kısa bir süre içeriside kredi taleplerine genellikle olumlu yanıt veriyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@