Bu Bankalarda Hesabı Olan Emekliler Hemen Kontrol Etsin! Ziraat, Vakıf ve Halkbank Emekliye Maaşına Ek Ödeme Veriyor!

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’tan emekli maaşını alanlara 3 kamu bankasından 750 TL ödeme yapılıyor! Hemen hesabınızı kontrol edin!

Finans 11.05.2022 - 16:36 11.05.2022 - 16:40 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de bankacılık sektörünün önde gelen üç kamu bankasından emeklilere maaşına ek ödemeler yapılmaya devam ediyor. Birçok devlet desteğinin de verildiği ilgili devlet bankaları tarafından maaş taşıma işlemleri sonrasında 750 TL’ye varan nakit ödemesi gerçekleştiriliyor. Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında imzalanan protokol kapsamında, SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı üzerinden maaş alan tüm emekliler için ödemelerin yapılması hedefleniyor. Üstelik herhangi bir ek koşul ya da geri ödeme şartı olmadan ödemeler yapılabiliyor.

Emeklilere 750 TL Promosyon Ödenecek!

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından emekli maaşına ek nakit ödemeleri yapılmaya devam ediyor. SGK emekli maaş ödemlerini ilgili bankalar aracılığıyla alan emeklilerin yararlanabileceği 750 TL’ye varan nakit promosyon kapsamında, 3 yıl boyunca maaşını bu bankalardan almayı taahhüt edenlere ödemeler kısa süre içinde yapılmaktadır. Maaş taşıma işlemlerini kolayca yaparak tüm SGK emeklilerinin rahatlıkla promosyonlardan yararlanması mümkündür.

Bankaların Emekli Promosyon Oranları

emekli-promosyonu

Kamu bankaları tarafından emeklilere ödenecek promosyon oranları ilgi çekmeye devam ediyor. Üç kamu bankası tarafından yapılan promosyon kampanyası kapsamında aylık maaş aralığına göre farklı oranlarda ödeme yapılacak. Ziraat, Vakıf ve Halkbank tarafından aynı oranlarda ödeme yapılırken, diğer özel bankalarca daha yüksek miktarda promosyon ödemelerine rastlanmaya devam ediyor.

Aylık maaş tutarı 1.500 TL ve altında olanlara 500 TL, 1.500 – 2.500 TL arasında olanlar 625 TL ve 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara ise 750 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapılması planlanıyor.

Emekli Promosyon Ödemelerinden Kimler Yararlanabilir?

Bankaların emekli maaşına ek olarak sağladıkları nakit promosyon ödüllerinden tüm SGK emeklileri yararlanabilmektedir. SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı (4a, 4b, 4c) emeklilerinin tümü 3 yıl boyunca maaşını en yüksek emekli promosyonu veren bankaya taşımayı taahhüt etmeleri halinde nakit ödemelerini alabilmektedir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@