Bu Bankanın Mevduat Faizleri Resmen Alev Aldı! 32 Günlük Net Getirisi Tam 1.224 Lira!

Bankaların vadeli mevduat faiz oranları yeniden yükseldi! 32 günlük en yüksek mevduat faizini duyuran ING Bank, kenarda birikimi olana yüksek faiz kazancı sunuyor! İşte detaylar…

Finans 28.05.2022 - 17:04 28.05.2022 - 17:10

Türkiye’de bankacılık sektöründe vadeli mevduat faiz oranları artmaya devam ediyor. Cazip faiz oranları ile kenardaki TL birikimlerini değerlendirmek isteyenlere 32 günde yüksek faiz getirisi sunulması hedefleniyor. En yüksek 32 günlük mevduat faiz veren bankalar güncellendi. Yüzde 21’e varan mevduat faizleri ile vatandaşların birikimlerini değerlendirmeleri sağlanacak!

32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Banka Hangisi?

ING Bank hoş geldin faizi ile en yüksek faiz getirisini sunmayı hedefliyor. İlk defa e- Turuncu Hesap açanlara özel yatırım fonu da alarak birikimlerini değerlendirme fırsatı sunulacak. Yüzde 21 faizle birikimlerini değerlendirmek isteyenler için 90 gün boyunca hoş geldin faizi ile yüksek getiri avantajları sunulacak. Faiz yarışında bankalar arasında rekabet artmaya devam ediyor.

ING Bank Hoş Geldin Faizi Hesaplama

En-düşük-faiz-oranına-göz-dikti!-İNG-Bank'tan-borç-para-arayanlara-10.000-TL-ihtiyaç-kredisi

ING Bank e – Turuncu Hesap ile kenarda birikimi olanlara en yüksek 32 günlük faiz getirisi sunulmaya devam ediyor. Birçok ayrıcalıklı bankacılık fırsatları ile kullanılacak hesap kapsamında birikimlerini değerlendirmek isteyenlere özel oranlar sunuluyor.

Her an para çekme ve yatırma imkanı ile her zaman ekstralı faiz oranlarının uygulanmaya devam ediyor. 70.000 TL birikimi olanların yüzde 21 faiz oranları ile ING Bank e – Turuncu Hesap ile yapacakları 32 günlük işlemler için aylık net kazanç ise 1.224,33 TL olarak hesaplandı.

ING Bank e – Turuncu Hesap Özellikleri

ING Bank e – Turuncu Hesap yüzde 21 hoş geldin faizine sahiptir. Faize faiz kazancı sağlayan ING Bank, her zaman para çekme ve yatırma işlemlerinin de yapılmasına imkan vermektedir. İş günleri içinde saat 17.00’’den önce para yatırma işlemlerini yapanlar aynı gün kazanmaya başlamaktadır. 90 gün boyunca devam eden hoş geldin faizinin yanı sıra bu süre sonrasında piyasa koşullarına göre her zaman Ekstralı Faiz oranları ile daha fazla kazanç elde edilmesi de sağlanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@