Bu Daireler Revaçta İlk Teklifler Verildi! Akbank'tan İhaleyle Satılık Konutlar

Akbank tarafından satışa çıkarılan bazı konutlar için ilk teklifler verildi. Bizlerde vatandaşların ilgi gösterdiği konutları haberimizde derledik. İşte Akbank konut satışı.

Emlak Haberleri 11.11.2021 - 17:44 11.11.2021 - 17:44 Mustafa KARAGÖZ

Akbank'a ait banka konutlarının satışları için yayımlanan son duyuruların bazılarına teklifler geldi. Akbank'ın satacağı ve vatandaşların ilgi gösterdiği konutlar ile satış rakamlarına dair tablo. 

AKBANK'IN BU KONUTLARINA İLGİ VAR HEPSİ SATILACAK

Akbank kendisine ait olan daireleri resmi sitesinden yayımladığı duyurular ile satışa çıkarıyor. 

Kasım ayının ortalarına geldiğimiz bu günlerde bankanın satışa çıkardığı konutlardan bazıları büyük ilgi gördü. Ev almayı planlayanlar için seçeneklerden biri olan banka konutu satışlarını tablo halinde aktardık. 

İlk Teklif Verilen Konutlar

akbank ilk teklif verilen konutlar

Akbank Teklif Verilmeyen Bazı Konutlar

akbank teklif verilmeyen konutlar

TEKLİF VERİLEN KONUTLARA İKİNCİ TEKLİF

Akbank'ın satışa çıkardığı konutlara teklif veren vatandaşlar ihalelerini takip etmeliler. Zira belli bir fiyat artırımı ile konutlara başkaları tarafından ikinci etklif verilebilir. Konutlara göre belirlenen artış oranları bazı daireler için 250 TL'ye kadar düşsede genellikle 1.000 TL yada 2.000 TL olarak uygulanır. Yine bazı konutlarda fiyat artırımları en az 5.000 TL olarak yapılır. 

Konutlar için yayımlanan ihale tarihinin sona ermesinin ardından en yüksek teklifi veren kişi konutu almaya hak kazanır. Konut alım satımları Akbank'ın ilgili şubesi üzerinden tamamlanır. 

AKBANK'A ÜYE OLMAK GEREK

İhale işlemleri için başvuruda bulunacak olanlar başvurularını elektronik olarak yapabilecekler. Ancak müşteri olmayanlar bu işlemleri Akbank şubelerinden yapacaklar. Akbank müşterisi olmayanlar bankaya giderek müşteri olabilir daha sonra ise bankanın internet platformu üzerinden ihale teklifleri verebilir verdikleri teklifleri yenileyebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@