Bu Evde Oturmak Yürek İster! Korku Seansı Serisinin Çekildiği Amerika'nın En Meşhur Perili Evi Satışta

Korku Seansı ((The Conjuring) isimli filmin çekildiği ünlü ev rekor fiyatla satışa çıkarıldı. Korku seansı nerede çekildi, evin satış fiyatı ne kadar?

Emlak Magazin 27.09.2021 - 13:41 27.09.2021 - 13:42 Gülcan Özer

En iyi korku filmleri sıralamasında başarılı gişesi ile ilk sıralarda yer alan Korku Seansı filminin çekildiği ev bir kere daha satışa çıkarıldı. Hatırlanacağı üzere ilk olarak 2013 senesinde vizyona giren film ile ünlenen ev 2019 senesinde satışa çıkarılmıştı. 

Ev ünlendikten sonra ilk kez yapılan satışta talep edilen fiyat 440 bin dolar olarak ilan edilmişti. Korku Seansı serisinin devam filmlerinin de başarılı gişeleri sonrası tüm dünya çapında ünlenen ev bu sefer 3 katı fiyatla satışa sunuldu. 

KORKU SEANSI FİLMİNİN ÇEKİLDİĞİ EV 1.2 MİLYON DOLAR FİYATLA SATIŞTA! 

Korku seansının çekildiği ev olarak ünlenenHarrisville, Rhode Island'da bulunan ev bir kere daha satışa çıkarıldı. Web Tekno'nun NBC'den aktardığı habere göre 1736 senesinde inşa edilen ürkütücü ev 019 yılında paranormal olaylara olan aşırı merakı ile ünlenen Cory Heinzen tarafından 440 bin dolar civarı bir ödeme yapılarak satın alındı. 

perili-ev-satışta

Söz konusu ev bu kez 3 katı fiyatla bir kere daha satışa sunuldu. Paronarmal olaylara merakı olan kişiler tarafından bir kere daha yoğun ilgi gören ev için istenen fiyat 1 milyon 200 bin dolar olarak ilan edilirken yayımlanan ilanda "1800'lerde evde yaşayan Bathsheba Sherman'ın musallat olduğu söylentisiyle birlikte 1677 Round Top Road, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en meşhur perili evlerden biridir" ifadelerine yer verildi. Yani Amerika'nın en meşhur perili evi satışa çıkarıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@