Bu Evlerde En Yüksek Fiyat 100.000 TL! Halkbank'tan Konut Kredisine Uygun Satılık Apartman Daireleri 2022 Satış Listesi

Halkbank kendisine ait olan evleri satışa çıkardı. Banka tarafından yayımlanan son duyuruları 100 bin TL bandında listeledik. 47 bin TL'den başlayan ve 100 bin TL'ye kadar çıkan daireler ve fiyatları.

Emlak Haberleri 04.01.2022 - 10:34 04.01.2022 - 10:34 Mustafa Karagöz

Bankaların konut satış listelerinin tamamı 2022 yılının girmesinin ardından yenilendi. Birçok banka yeni yıl fiyatları ile kendilerine ait olan konutları satışa çıkardılar. Fiyatlar ile birlikte konut satışlarında sunulan diğer ek olanaklarda yenilendi. 

Müşterileri için konut satış listesi ile konut alımı yapanlara sağlanan imkanları yenileyen bankalardan birisi de Halkbank oldu. Emlak365.com olarak bizlerde Halkbank'ın yeni dönem konut satış listelerini belli bir fiyat üzerinden derledik. 

HALKBANK'TAN YENİ YILIN İLK KONUT SATIŞ LİSTESİ

Halkbank müşterilerinin konut alımlarına çok özel olanaklar ile konut kredisi sağlayan bankalardan. Konut kredisi dışında düşük fiyat politikası uygulayan banka, bazı daireleri 100.000 TL'den daha ucuza satışa çıkardı. 100.000 TL parası olan yada konut kredisi kullanarak bankadan daire almak isteyenler için Halkbank'ın satış listelerini paylaşıyoruz. 

Ev arayanlar için çok farklı şehirler için konut satış duyuruları bulunmakta. Türkiye'nin dört bir yanında yer alan konutlar arasında en düşük fiyata satılan daireler arasında en ucuz rakam 43 bin 200 TL. Bu rakamın dışında Halkbank müşterilerine 47 bin TL'ye ve 66 bin TL'ye farklı özelliklerde daireler satacağını ilan etti. İşte bankanın o listesi. 

2-91-11

HALKBANK'TAN KONUT ALANLARA KONUT KREDİSİ

Halkbank'tan konut almak isteyenlere kredi kullanım imkanı da sunuluyor. Yukarıda yer alan ve boş konumda bulunan dairelerden almak isteyenler bankaya belli bir oranda peşinat ödemesi yaparak ev alma imkanına sahip olabilirler. Yukarıda yer alan daireler için teklif sunacak olan vatandaşlar sundukları teklif ile konut almaya hak kazanırlarsa ödeme aşamasında kredi talebinde bulunabilirler. Banka şubelerinden daha önceden bilgi alınması gereken konuya dair tüm şartların uygun olması durumunda müşteriler 120 ay vadeli ve kişiye özel belirlenece faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. 

HALKBANK'TAN EV NASIL ALINIR? 2022

Halkbank'tan ev almak isteyenler ya banka şubelerinden yada internet bankacılığından ihale başvurusunda bulunacaklar. Başvuru işlemlerini tamamlayanlar daha sonra almak istedikleri daiereler için teklif verecekler. Tabloda da görüldüğü gibi ilan edilen rakamlar ilk teklif fiyatıdır. Teklif Bekleniyor durumu da teklif verilmiş olma durumunu gösteriyor. İhale sürecinde teklif verip ve ihale sonunda en yüksek teklifi sunanlara konutu alma hakkı veriliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@