Bu Fırsat Yılda Bir Defa Gelir! Vakıfbank Çok Sayıda Şehirde 66 Bin TL'ye, 79 Bin TL'ye Konut Satıyor!

Ev satın almak isteyenlere ucuz fiyatla ev satışı müjdesini Vakıfbank verdi. Vakıfbank hangi şehirlerde, kaç TL fiyatlarla konut satıyor? İşte Vakıfbank'ın yeni konut satış ilanları...

Bu Fırsat Yılda Bir Defa Gelir! Vakıfbank Çok Sayıda Şehirde 66 Bin TL'ye, 79 Bin TL'ye Konut Satıyor!

Türkiye'de ev fiyatlarında meydana gelen yükselişler ev sahibi olma hayalini kuran bazı vatandaşların bu taleplerini ertelemelerine neden oldu. Ancak yine de piyasa ortamında ucuz fiyatla ev satışı yapılmaya devam ediliyor. Ancak bu ucuz fiyatları evlere erişebilmek için oldukça kapsamlı bir araştırma yapılması gerekiyor. Bu araştırmayı yaparak doğru zamanda doğru hamlede bulunan vatandaşlar piyasanın yarı fiyatına bile ev sahibi olabiliyorlar.

BANKALARDAN UCUZ FİYATLARLA EV SATIŞI

Bankalar oldukça düşük fiyatlarla ev satışı yapabiliyorlar. Bunun için bankaların gayrimenkul satışlarını duyurdukları internet sitelerinin takip edilmesi gerekiyor. Bu siteleri takip edenler güncellenen konut satış ilanlarını takip ederek çok büyük fiyat avantajı elde edebiliyorlar.

Bankaların neden ucuz konut satışı yaptıkları ise bir başka merak konusu oluyor. Müşterilere kullandırılan krediler karşılığında bankalar bazen konutlar üzerinde ipotek tesis ederek kendilerini güvence altına alabiliyorlar. Ancak bu kredilerin geri ödemeleri yapılmadığı zaman konutların mülkiyeti bankalara geçerek kredi hesabı kapatılıyor. Bu şekilde konut sahibi olan bankalar da ana faaliyetlerinin dışında kalan gayrimenkul sektöründe yer almadıkları için bu evleri satarak kredi zararlarını karşılıyorlar. Bundan dolayı bankalar uygun fiyatla konut satışı yapabiliyor.

EMLAKÇILAR BANKALARDAN KONUT SATIN ALMAYA BAŞLADILAR

Türkiye'de bankalardan yapılan konut satışları oldukça makul fiyatlarla gerçekleşiyor ki bazı emlakçılar bankalardan konut satın alıp kendileri ayrıca satışa çıkarıp ciddi bir kazanç elde edebiliyorlar. Bu durum da emlak sektöründe farklı bir alanın oluşmasına neden oldu. Konut satış ilanlarını takip edenler piyasanın yarı fiyatına bedellerle ev sahibi olma fırsatına sahip olabiliyorlar.

VAKIFBANK KONUT SATIŞ İLANLARI

Vakıfbank da uygun fiyatla konut satışı yapan bankalar içerisinde yer alıyor. Yayınlanan konut satış ilanlarını güncelleyen ve yeni ilanları devreye sokan Vakıfbank yine çok sayıda şehirde oldukça cazip fiyatlarla konut satışına başladı. Emlak piyasasında bulunmasına ihtimal dahi verilmeyen fiyatlarla satışa çıkarılan bu konutlar için talep edilmesi durumunda Vakıfbank konut kredisi de vereren finansal destek sağlıyor. İşte Vakıfbank'ın satışa çıkardığı konutlardan bazıları ve satış fiyatları...

vakıfbank bilecik konut satışı

Vakıfbank tarafıdan Bilecik Merkez'de Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan bir apartman dairesi satışa çıkarıldı. 84 metrekare büyüklüğünde olan bu ev için Vakıfbank 79 Bin TL fiyat belirledi.

vakıfbank kırıkkale konut satışı

Vakıfbank'ın konut satışı yaptığı bir diğer il Kırıkkale oldu. Kırıkkale Merkez'de Gündoğdu Mahallesi'nde bulunan 103 metrekare büyüklüğündeki ev için banka tarafından 166 Bin TL fiyat belirlendi.

vakıfbank ankara konut satışı

Vakıfbank tarafından Ankara'da da konut satışı yapılıyor. Altındağ ilçesinde Doğantepe Mahallesi'nde bulunan 89 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesi için 182 Bin TL fiyat belirlendi.

vakıfbank muş konut satışı

Vakıfbank Muş Merkez'de Hürriyet Mahallesi'nde de bir konutu satışa çıkardı. 68 metrekare büyüklüğündeki bu konut için 66 Bin TL fiyat belirlendi.

vakıfbank yozgat konut satışı

Vakıfbank, Yozgat'ın Sorgun ilçesinde Aydınlıkevler Mahallesi'nde bulunan bir evi satışa çıkardı. 122 metrekare büyüklüğünde olan bu ev için 242 Bin TL fiyat belirlendi.

SONRAKİ HABER