Bu Fırsatı Kaçıran Dizlerini Döver: Vakıfbank 10 Bin TL Peşinatı Olana 1.330 TL Taksitle 3+1 Apartman Dairesi Satıyor

Roket olup arşa ulaşan konut fiyatları sonrasında bankadan satılık gayrimenkuller ve icralık daireler gözde haline geldi. Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller fiyatları ne kadar, kaç TL?

Bu Fırsatı Kaçıran Dizlerini Döver: Vakıfbank 10 Bin TL Peşinatı Olana 1.330 TL Taksitle 3+1 Apartman Dairesi Satıyor

Bankadan satılık gayrimenkuller, icralık daireler almak isteyen kişiler için aradıkları fırsat ilanlarını Vakıfbank duyurdu. Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller için yayımlanan yeni ilanlar ile düşük fiyatın yanı sıra, satılan evler için yeterli para birikimi olmayan kişiler için konut kredisi desteği de sağlıyor. Böylelikle sadece yüzde 10 peşinat ödeyen kişiler kira öder gibi değil, kiradan bile ucuz fiyatlarla ev sahibi olma imkanı elde ediyor.

Ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilerin yakından takip ettikleri ilanlar kapsamında bankadan satılık ev almak isteyen kişilere yönelik olarak apartman dairesi ilanlarının yanı sıra müstakil ev ve bahçeli ev ilanları, arsa, bahçe satışları ilanları da yine bankanın internet sitesi üzerinden yayımlanıyor. Vakıfbank intengo sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar ile kira öder gibi ev sahibi olmanın önü açılıyor.

VAKIFBANK BANKADAN SATILIK EV İLANLARI, GAYRİMENKULLER: İCRADAN SATILIK DAİRELER NASIL ALINIR?

Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller için yayımlanan ilanlar yakından takip edilirken yayımlanan yeni ilanlar kapsamında 91 bin liradan başlayan fiyatlarla 3+1 apartman dairesi ilanlarına da yer verildi.

vakıfbank satılık gayrimenkul hesaplama

Sivas'ın Gemerek ilçesi sınırları içerisinde yer alan 96 m2 büyüklüğe sahip olan 3+1 daire için belirlenen satış fiyatı 91 bin TL olarak sitede yerini alırken bu daireyi almak isteyen kişilere aynı zamanda konut kredisi desteği de sağlanıyor. Kredi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişiler yüzde 10 peşinat ve 120 ay vadeli ev sahibi oluyor.

81 bin konut kredisi hesaplama

Kampanyadan yararlanarak taksitle ev satın alan kişiler 10 bin TL peşinat ve 81 bin TL konut kredisi çekmeleri durumunda aylık 1.330 TL ödeme yaparak hayallerindeki eve kiradan bile ucuz taksitlerle ev sahibi oluyor.

vakıf-konut-satışı

BANKADAN SATILIK EV, İPOTEKLİ KONUT NASIL ALINIR?

Vakıfbank'ın satışa sunmuş olduğu tüm konutlar için ilanlar Vakıfbank intengo sitesi üzerinden yayımlanmakta olup, ilanlara başvuru yapmak için ilk olarak ilanda belirtilen teminat tutarının en yakın banka şubesine yatırılması gerekmektedir. Böylelikle sisteme giriş için gerekli olan internet şifresi verilmekte, şifre ile sisteme giriş yapan kişiler teklif vererek konutları satın alma imkanı elde etmektedir.

Haber Kaynağı: Emlak365.com