Bu Fiyata Arsasını Alamazsınız! Ziraat Bankası Satılık Müstakil Ev İlanları: 395 M2 Bahçeli Köy Evi 160 Bin TL

Sahibinden satılık müstakil ev ilanları, bahçeli ev fiyatları rekor seviyelere ulaşırken bankadan satılık evler ile ucuz fiyatlı satışlar başladı. İcradan satılık Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller

Emlak Haberleri 16.05.2022 - 12:20 16.05.2022 - 12:22 Gülcan Özer

Yükselen konut fiyatları sonrasında kelepir fiyatlarla satılan bankadan, icradan satılık daireler vatandaşın yakın takibi altına girmişti. Özellikle de kamu bankaları tarafından satışa sunulan taşınmazlar piyasa fiyatının yarısının bile altında yer alması ile dikkat çekerken Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları içerisinde yer alan bankadan satılık müstakil evler yoğun ilgi görüyor. 

Ziraat Bankası satılık köy evleri kategorisinde fiyatlar 23 bin TL'den başlarken sadece arsasının bile fiyatının çok daha yüksek seviyelerde kaldığı satış fiyatları talep patlaması yarattı. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için peşin alma imkanı olmayan kişilere yönelik olarak yapmış olduğu satışlarda aynı zamanda 120 ay vadeli konut kredisi paketinde de taksitle bankadan ev alma imkanı da sunuyor. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: BANKADAN SATILIK BAHÇELİ MÜSTAKİL KÖY EVİ İLANLARI! 

Son dönemde konut fiyatlarında cep yakan gelişmeler yaşanırken ortalama konut fiyatlarının 1 milyon TL bandını aşması ile dar gelirli ve orta gelirli vatandaşlar ev sahibi olmakta zorlanmaya başlanmıştı. Konut satın almak isteyen kişiler bütçelerine uygun ev arayışına girişirken eskiden hacizli mallar olması nedeni ile uzak durulan bankadan satılık evler artık en çok araştırılan konuların başında yer alıyor. 

ziraat müstakil ev ilanları 1

Kamu bankaları arasında yer almasının yanı sıra aynı zamanda Türkiye'nin en büyük bankası olması nedeni ile de güven veren Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları yoğun ilgi görürken bankadan satılık yeni müstakil ev ilanları fiyatları ile gündeme bomba gibi düştü. Ziraat Bankası satılık köy evleri kategorisinde yer alan 395 m2 büyüklüğe sahip olan konutun satış fiyatı 160 bin TL olarak ilan edildi. 

ziraat müstakil ev ilanları 2

Şanlıurfa'da yer alan 190 m2 büyüklüğe sahip olan müstakil evin satış fiyatı 182 bin TL olarak açıklanırken en ucuz müstakil ev fiyatı ise Şanlıurfa Hilvan ilçesinde yer alan ev için verilen 24 bin liralık satış fiyatı oldu. 

en ucuz konut satış fiyatı kaç tl

BANKADAN, İCRADAN SATILIK KONUT NASIL ALINIR, ZİRAAT BANKASI MÜSTAKİL EV BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için ilanları Ziraat Bankası İntengo resmi sitesi üzerinden satışa sunmakta olup, konut başvuruları bankanın resmi sitesi üzerinden yapılmaktadır. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@