Bu fiyata başka ev yok! Vakıfbank'tan merkezde 138 bin TL'ye satılık apartman dairesi ilanları!

Ev sahibi olmak isteyenlere bankalardan satılık gayrimenkul ilanları yayımlandı. Vakıfbank, 130 m2 daireyi 138 bin TL'ye satışa çıkardı.

Emlak Haberleri 03.05.2022 - 18:40 03.05.2022 - 18:41 Büşra Uluşen

2021 yılının ikinci yarısından itibaren artmaya başlayan konut fiyatları, vatandaşların ev sahibi olma imkanını zorladı. Emlakçılar ve sahibinden satılık konut fiyatları da günden güne artarken vatandaşlar ev sahibi olabilmek için farklı kanallara yöneldi. Ucuz ev alabilmek için birbirleriyle yarışanlar yönünü bankadan satılık konut ilanlarına çevirdi. 

Kamu bankaları tarafından yayımlanan gayrimenkul satış ilanları içerisinde Vakıfbank'ta satışa çıkarılan konutlar dikkat çekiyor. Bankanın mülkiyetinde bulunan konutlar, piyasanın çok altında ücretlerle yeni sahiplerini buluyor. 

Vakıfbank satılık apartman daireleri ilanları Mayıs 2022!

3 kamu bankasından biri olan Vakıfbank, mülkiyetinde bulunan gayrimenkulleri internet sitesi üzerinden satışa çıkarıyor. Emlakçılardan ya da sahibinden satılık evlere parası yetmeyen kişiler, bankadan icradan satılık ev almayı daha hesaplı görüyor. Bu kapsamda Vakıfbank gayrimenkul satış ilanları içerisinde 100 bin TL'nin altında dahi konutlar bulunurken, daha geniş ve aile oturumuna uygun ev talep edenler için 135 bin TL'den başlayan fiyatlarla 3 oda 1 salon geniş daireler de bulunuyor. 

vakıfbank gayrimenkul-1

Vakıfbank'tan satılık apartman daireleri içerisinde en göze çarpan Ardahan Merkez'de bulunan 121 m2 alana sahip konut oluyor. Bu konut için istenen bedel 135 bin TL. Bir diğer ilanda 2 oda 1 salon 110 metrekare apartman dairesi Bitlis Tatvan'da bulunuyor. Bu daire için de 136 bin TL ücret talep ediliyor. 

2+1 Vakıfbank'tan satılık 59 m2 daire de 138 bin TL başlangıç bedeli ile ilanların içerisinde bulunuyor. 

138 m2 3+1 daire sadece 138 bin TL'ye satışta!

Vakıfbank apartman dairesi ilanları içerisinde yer alan ve en dikkat çeken ilan 130 metrekare alana sahip, 2+1 daire oldu. Bu daire Şanlıurfa Viranşehir ilçesi Şarkpınar ilçesinde yer alıyor. Görünüm olarak da aile yaşamına uygun ve tatmin edici olan apartman dairesi 138 bin TL'den satışa sunuluyor. 

vakıfbank gayrimenkul3

Aile yaşamına uygun, merkezde yer alan apartman dairelerinden diğerleri ise Zonguldak Devrek'te 103 metrekare ve 3+1 niteliğe sahip konut ile, Şırnak Merkez'de 88 m2 2+1 daireler de yine 138 bin liraya satılıyor. 

Vakıfbank tarafından satışa sunulan konutlar için aynı zamanda bankadan konut kredisi de kullanabilirsiniz. Aylık bütçenizi aşmayacak şekilde taksitler ödeyerek bu evlere sahip olma imkanı yakalayabilirsiniz. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@