Bu Fiyata Kaçmaz! Akbank En Üst Kat 116 M2 3+1 Apartman Dairesini 80 Bin Liraya Satıyor

Bankalardan satılık gayrimenkuller sudan ucuz fiyatlara giderken Akbank satılık daire ilanları güncellendi. Akbank satılık gayrimenkuller ile bankadan satılık ev almak isteyenlere cazip seçenekler!

Emlak Haberleri 06.09.2021 - 14:47 06.09.2021 - 14:51 Gülcan Özer

Ev sahibi olmak isteyen kişiler için yükselen konut fiyatları büyük bir sorun olmaya devam ederken vatandaşın imdadına bankalar koştu. Bankaların başlatmış oldukları satılık gayrimenkuller kampanyaları ile piyasa fiyatının çok daha altında ucuz fiyatlarla konut satışı başladı. Bu bankalardan biri de Akbank olarak öne çıkıyor. 

Akbank satılık gayrimenkuller ilanları ile konut, işyeri, dükkan, arsa ve tarla ilanlarının yanı sıra apartman dairesi ilanları ile de dikkat çekiyor. Akbank satılık gayrimenkuller sahibinden çok daha ucuz fiyatlarla alıcı buluyor. Akbank satılık gayrimenkuller Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere pek çok şehirde düşük fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sunuluyor. 

AKBANK SATILIK GAYRİMENKULLER: 80 BİN LİRAYA EN ÜST KAT 3+1 DAİRE SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ! 

İnşaat sektöründe yaşanan çimento ve demir fiyatları krizi ile baş gösteren maliyet krizi nedeni ile müteahhitler 15 günlük grev kararı alırken konut fiyatları her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Bankaların konut kredisi faiz oranlarında  da yaşanan yükselişin eşlik ettiği yüksek fiyatlar nedeni ile dar gelirli vatandaşlar ev sahibi olmakta zorlanırken bankalardan satılık gayrimenkul ilanları bu süreçte vatandaşın imdadına koşmuş durumda. 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank satılık gayrimenkuller ile kamu bankaları bu alanda öncülük yaparken Garanti Bankası, İş Bankası, Finansbank ve Akbank'ta satılık gayrimenkuller ilanları en çok takip edilen bankalar arasında yer aldı. Akbank satılık gayrimenkul ilanları ile sadece 80 bin liraya 3+1 daire satışı yapıyor. Akbank satılık ev ilanları arasında yer alan Kırıkkale Merkez konut satış ilanı ile 3+1 tipindeki 116 m2 büyüklüğe sahip en üst kat daire için sadece 80 bin liralık satış fiyatı talep edildi. 

akbank-gayrimenkul-satış-ilanı

BANKADAN SATILIK GAYRİMENKULLER NASIL ALINIR, AKBANK SATILIK UCUZ EV BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Akbank satılık gayrimenkuller ilanları bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden duyurulmakta olup ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

Yukarıda yer alan linki tıkladığınız anda karşınıza satılık gayrimenkullerin yer aldığı ana sayfa gelecektir. Bu sayfa üzerinden Akbank satılık gayrimenkuller için verilen ilanları inceleyebilir, her ilanın altında yer alan ilgili şube telefon numarası üzerinden merak ettiğiniz soruların yanıtlarını alabilrsiniz. Teklif vermek için ise yine her ilanda belirlenen gayrimenkul teminat bedelini en yakın şubeye yatırarak teklif verebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@