Bu Fiyata Olmaz Diyenler Kaçırır! 50 Bin TL Altı 2000 Model Üstü 2. El Araçlar Liste Resmi Kurumdan

2. el araç piyasasında dolar kuru zamları fiyatlara yansımış durumda. Çok eski model araçlar için bile çok yüksek rakamlar istenirken ucuz 2. el seçenekleri vatandaşları cezbediyor.

Finans 10.12.2021 - 12:35 10.12.2021 - 12:35 Mustafa Karagöz

Ucuz fiyata ikinci el araç almak isteyenler için değerlendirilebilecek seçeneklerin başında kamu kurumlarının resmi araç satışları, bankaların araç satışları ve icra kapsamında satışa çıkarılan araçlar geliyor. Emlak365.com olarak bizler güncel ve yeni ilanları toplu halde sizlerle paylaşıyoruz. 

2021 yıl sonu itibariyle kamu kurumlarının resmi araç satış ilanlarında yeni duyurular  yok. Bankaların araç satış listeleri de yeni yıl öncesinde neredeyse sıfırlanmış halde. İcra kapsamında satışı yapılacak olan araçların listesi de bir hayli kalabalık. 

İCRA KAPSAMINDA SATIŞI YAPILACAK ARAÇLARDA FİYATLAR DÜŞÜK

İcra kapsamında satışı yapılacak araçlara dair listelerde fiyatlar ön planda yer alıyor. 

Basın İlan Kurumu üzerinden yayımlanan duyurular için başvuruda bulunacak olan vatandaşlar adına güncel ilanları bazı filtreler uygulayarak listeledik. 50.000 TL altı araç arayanlar için marka model farketmeden bazı duyuruları derledik. Aşağıda yer alan tablolarda araçların satışını yapacak olan kurumlar, araçların model ve markaları ile ilk teklif satış fiyatları ilan edildi. 

İkinci el araç almak isteyenlere sağlanan bu olanakları resmi duyurular üzerinden sizlerle paylaşıyoruz. İşte araba almak isteyenler için ilana çıkarılan ucuz fiyatlı duyurular. 

50.000 TL ALTI ARAÇLAR İÇİN RESMİ İLANLAR

Basın İlan Kurumu'ndan alınan listelerde araçların genel özelliklerine dair bilgiler yer alıyor. Araçların satışını yapacak olan devlet kurumu, araçların fiyatları, araçların marka model bilgileri ile aracın ihale tarihleri. Bu bilgilere istekliler başvurularını kurumlara yapabilir ve araçları alma hakkı elde edebilirler. 

50 bin tl altı 2 el araçlar (6)50 bin tl altı 2 el araçlar (5)50 bin tl altı 2 el araçlar (4)50 bin tl altı 2 el araçlar (3)50 bin tl altı 2 el araçlar (2)50 bin tl altı 2 el araçlar (1)

Yukarıda yer alan tablolar Basın İlan Kurumu web sitesinden alınmış olup listeye oradan ulaşılabilir. İsteyenler araçlar için yayımlanan duyuruları tek tek inceleyebilir ve başvurularını yapmadan önce araç hakkında detaylı bilgi edinebilirler. 

ARAÇ SATIŞ İLANLARINI BAŞVURUDAN ÖNCE DİKKATLİCE OKUYUN

Araçların satışlarına dair devlet kurumlarına yapılacak başvurular öncesinde duyurular detaylı bir şekilde okunmalı. Aracın hasar durumu, çalışır vaziyette olup olmadığı, araca dair sıkıntılar duyuru metinlerinde devlet kurumlarınca açık bir şekilde bildirilir. 

Araç almak isteyenler için başvuru işlemleri UYAP Sistemi üzerinden bu işlemler gerçekleştirilebilecek. İhalelere internet üzerinden teklif verilebilir ve sürecin tamamı online olarak yönetilebilir. Araçlar için sunulacak teklifler; birinci artırmadan 10 gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis. uyap. gov.tr adresinden elektronik ortamda sunulabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@