Bu Fiyatlar Emlakçıları Batırır! Halkbank 56.000 TL'ye Daire Satıyor

Halkbank kendisine ait gayrimenkullerin satışları için yeni duyuruları 56.000 TL'den başlayan fiyatlarla ilan etti. 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için 60.000 TL, 70.000 TL ve 80.000 TL fiyatlar belirlendi.

Emlak Haberleri 16.09.2021 - 09:12 16.09.2021 - 09:12 Mustafa KARAGÖZ

Halk Bankası kendisine ait evleri emlakçıları batıracak fiyatlarla ilan etmeye başladı. Bankanın kendi gayrimenkullerini satışa çıkardığı ilanlarında çok fazla duyuru bulunurken fiyatlarda piyasının altında yer aluyor. 

Banka gayrimenkulleri kapsamında ev almak isteyenler için konut satış ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. İl İl Halkbank daire satışı fiyat listeleri. 

HALKBANK'TAN 1+1, 2+1 VE 3+1 DAİRE SATIŞLARI

Halkbank diğer birçok bankada olduğu gibi kendisine ait konutları satışa çıkarıyoruz. Banka 1+0 dairelerden 7+2 gibi lüks daire çeşitlerine kadar ev satışı yapıyor. Türkiye'nin her şehrinde konut satışı yapan bankanın satışları da ihale usulü ile olacak. Kendi evini satan banka düzenlediği her ihalede konutlar için belirli bir muhammen bedel belirlemiş durumda. 

Vatandaşlar konutları almak isterlerse ilk işlem olarak Halkbank şubelerinden yada Halkbank internet bankacılığı üzerinden konut satışı başvurusunda bulunacak.

Konut satışları için başvuruların tamamlanmasının ardından ihaleye teklif verilecek. İhale sonunda en yüksek teklifi veren vatandaşlar konutları almaya hak kazanacak. Satış işlemleri ve tapu devri banka şubeleri üzerinden tamamlanacak. 

GÜNCEL KONUT SATIŞ İLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

Halk Bankası konut satışları için güncel fiyatları aşağıda yer alan tabloda aktardık. Türkiye geneli farklı il ve ilçelerde yer alan daireler için ilan edilen ilk teklif fiyatları ve en ucuz dairelere dair liste şöyle;

halkbank 16 eylül konut satışıhalkbank 16 eylül konut satışı 3halkbank 16 eylül konut satışı 2

BANKADAN EV ALANLARA ÖZEL KREDİ

16 Eylül tarihi itibariyle Halkbank'tan konut alan vatandaşlar için özel bir kredi olanağı bulunuyor. Bankadan ev alacaklar için sağlanan kredi ihalenin kaldığı kişinin başvuru yapması ile alınabilir. Banka gayrimenkulleri için sağlanan kredi olanağında Halkbank standart konut kredisi faiz oranlarından daha düşük faiz oranı sunuyor. 

HALK BANKASI'NDAN EV ALMAK İÇİN NELER YAPILACAK?

Halkbank ev satışlarını yukarıda da belirttiğimiz gibi ihale usulü ile yapıyor. Konut satışları için ilk işlem bankanın listesini incelemek. Kendisine uygun daire bulan vatandaşlar Halk Bankası şubesine gidecekler yada bankanın resmi sitesinden internet bankacılığı işlemleri üzerinden ilk tekliflerini sunacaklar. İhale tamamlandığında en yüksek teklifi veren olan istekli konutu almaya hak kazanacak. Bu sürecin sonunda ise banka ile vatandaş arasında tapu işlemleri ve varsa kredi işlemleri tamamlanacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@