Bu Fiyatlar Piyasada Yok! Bankadan Satılık Ev İlanları İle 77 Metrekare Daire 28 Bin Lira

Ziraat Bankası satılık ev ilanları düşük fiyatları ile büyük ilgi görürken özellikle de satılık apartman dairesi ilanları dikkat çekti.

Emlak Haberleri 15.07.2021 - 16:39 15.07.2021 - 17:32 Gülcan Özer

Bankadan satılık ev ilanları yoğun ilgi görmeye devam ederken artan konut fiyatları sonrasında ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar icradan satılık evler için arayışlarını arttırdı. Normal piyasa fiyatları ile karşılaştırıldığında yarısından bile daha ucuz fiyatlarla satılan evler verilen ilanlara olan ilgiyi arttırıyor. 

Özellikle de bankalar tarafından verilen ilanlar daha güvenilir bulunurken devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası bu alanda rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında satılık arsa, konut, işyeri, tarla, dükkan ve bahçe ilanları yayımlayan banka stoklarını eritmek adına yeni indirim yaptı. 

77 M2 DAİRE SADECE 28 BİN LİRAYA SATILACAK! 

Ziraat Bankası tarafından kullanıma sunulan kredili ürünleri kullanan ancak kredi ödemesini vadesi gelmesine rağmen yerine getirmeyen kişilerin ipotek göstermiş oldukları taşınmazlara bankalar el koymaktadır. Son dönemde pandemi nedeni ile pek çok kişi ve şirketin borçlarını ödemekte zorlanması nedeni ile bankalardan satılık gayrimenkuller artış gösterirken özellikle de Ziraat Bankası ilanlarında yaşanan artış dikkat çekmişti. ziraat-bankası-satılık-konut-ilanları

Ziraat Bankası elindeki stokları eritmek ve bilançosunu rahatlatmak adına satışa sunduğu taşınmazlarda indirim yaptı. Yapılan indirim sonrasında Bitlis'in Merkez Gazibey ilçesinde yer alan 77 metrekare dairenin satış fiyatı 28 bin liraya düşmüş oldu. 

ZİRAAT BANKASI İCRALIK EVLER ANKARA! İCRADAN SATILIK DAİRELER İLE 70 BİN LİRAYA EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

Verilen ilanlarda yurdun pek çok ilinden satılık konutlara yer verilirken özellikle de konut fiyatlarının son derece yüksek olduğu Ankara'da verilen ilanlar dikkat çekti. Ziraat Bankası satılık ev ilanları arasında Ankara Beypazarı ilçesi Hacıkara Mahallesi sınırları içerisinde yer alan apartman dairesi için talep edilen fiyat 68 bin 250 lira olarak belirlendi. 

ankara-satılık-taşınmaz-ilanları

100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut için talep edilen 70 bin liralık fiyat Ankara ortalamasının son derece altında kalması ile dikkat çekti. 

istanbul-satılık-konut-ilanları

ZİRAAT BANKASI İSTANBUL SATILIK KONUT İLANLARI YAYIMLANDI: 135 BİN LİRAYA EV SATILIYOR! 

Temmuz ayı ilanları kapsamında İstanbul'da en düşük icradan satılık apartman dairesi fiyatı 135 bin lira olarak belirlendi. İstanbul Tuzla ilçesinde yer alan daire için 135 bin lira ile satışa çıkıldı. 

ZİRAAT BANKASINDAN SATILIK DAİRELER NASIL ALINIR?

İcradan satılık evler için başvurular Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden alınmakta olup satışa sunulan konutlar için ilk başvuru yapılmadan önce Ziraat Bankası şubeleri üzerinden sözleşme imzalanması gerekmektedir. 

Ziraat Bankası satılılk gayrimenkuller ilanlar için BURAYI TIKLAYINIZ...

Açılan sayfada yayımlanan ilanları inceleyebilir, beğendiğiniz ilanlar için başvurularınızı yine aynı link üzerinden yapabilirsiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@