Bu Fiyatlara Sıraya Girilecek! 0.95 Faizli Konut Kredisiyle 11 Şehirde Lojmanlar Elden Çıkarılıyor

Kamu kurumlarına ait lojmanların satışları için yeni liste yayımlandı. Toplam 11 farklı şehirde gerçekleştirilecek satışlarda daireler 120.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışta.

Bu Fiyatlara Sıraya Girilecek! 0.95 Faizli Konut Kredisiyle 11 Şehirde Lojmanlar Elden Çıkarılıyor

Lojman satışları için 11 farklı şehirde ilana çıkılırken 0.95 faiz olanağı lojmanlara ilgiyi artıracak. Hangi şehirlerde lojman satışı yapılacağına dair güncel liste, sağlanan kredi fırsatları sizlerle.

LOJMAN SATIŞLARI İÇİN YENİ LİSTELER

Lojman satışı yapacağını ilan eden belediye başkanlıkları, Sosyal Güvenlik Kurumu, İl Milli Emlak Müdürlüğü ve bazı bakanlıkların alt birimleri yer alıyor. Güncel satış listesinde yer alan lojmanlar ise 11 farklı şehirde yer alıyor. Hatta bazı şehirlerde birden fazla ilan bulunuyor.

En Çok Lojman Satılacak Şehir

Lojman satışları için en fazla ilanı bulunan şehir Ağustos 2021 döneminde İstanbul oldu. İstanbul için İl Milli Emlak Müdürlükleri, Emlak Yönetim TOKİ, SGK gibi kurumlar bulunuyor. Ankara'da birden fazla lojman satışı yapılması için ilan yayımlanan şehirler arasında yer alıyor.

Lojman Satışı Yapılacağı İlan Edilen Diğer Şehirler

Güncel listeye göre Kayseri'de İl Milli Emlak Müdürlüğ, Konya'da Büyükşehir Belediyesi, Denizli'de Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İzmir'de Konak Belediye Başkanlığı, Kütahya'da Belediye Başkanlığı, Ankara'da İl Milli Emlak Müdürlüğü, Polatlı Belediye Başkanlığı, Manisa'da Soma Belediyesi lojman satışı yapılacağını açıkladı.

LOJMAN SATIŞLARINDA FİYATLAR 120 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

Lojman satışları için fiyatlar 120.000 TL'den başlıyor. Ayrıca 130.000 TL, 165.000 TL ve 180.000 TL'lik fiyatlarda listelerde ilan edilmiş durumda. Eğer lojman satışları için düzenlenecek ihalelere katılım az olursa ilk teklif fiyatları üzerinden büyük kentlerde konut almak mümkün olacak.

Konutların Fiyatları Piyasadan Daha Ucuz

İhale usulü ile satılan lojmanlar için kurumlar ilk teklif fiyatları belirlerler. İhaleye başvuruda bulunanlar ve katılım sağlayanlar o fiyatlar üzerinden tekliflerini sunarlar. İhaleye katılım az olduğu durumlarda bu fiyatlar üzerinden satışlar gerçekleşir. Bazı durumlarda lojman fiyatları yüzde 30'lara varan indirimler olabiliyor.

Kayseri için Fiyat Listesi

kayseri lojman

Ankara Bazı Konutlar için Fiyatlar

ankara lojman

Denizli Lojman Fiyat Listesi

denizli lojman

0.95 FAİZLİ KREDİ GARANTİ BBVA'DAN

Garanti BBVA müşterilerinin lojman almaları durumunda 0.95 faiz oranıyla lojman kredisi sağlanıyor. İl Emlak Müdürlükleri ve banka arasında imzalanan anlaşma kapsamında sağlanan bu kredide vade farkı uygulanmıyor. Vatandaşlar lojman aldıklarında ödemelerini 120 ay vade ile yapma fırsatı sunuyorlar. İlan edilen 0.95'lik faiz oranı ve 120 ay vade imkanı sadece lojman alımlarında geçerli olacak.

Güncel Lojman Satış İlanları için İlan .gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SONRAKİ HABER