Bu Habere Bakmadan Ev Alacak Olanlar Çok Şey Kaybedecek! Akbank'tan Ucuz Fiyatlı İcralı Ev Satışı

Akbank yeni listesini yayımladı. Kendisine ait olan evleri satan Akbank ucuz fiyatlarla farklı özelliklerde konut satışları yapıyor. Detayla haberimizde.

Emlak Haberleri 18.11.2021 - 17:39 18.11.2021 - 17:40 Mustafa KARAGÖZ

Akbank, icralı ev satışlarında fiyat aralıklarını iyice düşürdü. Ev alma hayali olanların mutlaka göz atması gereken bu evler, sizin de çok hoşunuza gidecek. 

Bankalarca satışa çıkarılan icralı ve hacizli evler, birçok kişinin ilgi odağı olmuş durumda. Bu bankalardan biri olan Akbank, en fazla ziyaret edilen konut satış sitelerinden birine sahip. Akbank’ın satışa çıkardığı konut sayısının fazla olması ve sektördeki birçok bankaya ve gayrimenkul ilan sitesine göre uygun fiyatlı olması, bunun en temel sebebi.

Akbank’tan Ev Arayanlara Düşük Fiyatlı Konut Satışı

İlk kez kendinize ait bir eviniz olacaksa ya da evinizi yenilemek istiyorsanız Akbank’ın birbirinden güzel ve kaliteli evlerini incelemeden ev almayın. Sizlere önereceğimiz web site üzerinden Akbank’ın satışa çıkardığı evleri rahatça inceleyebileceksiniz. Bu evlerin açık adresleri, farklı açılardan çekilmiş görüntüleri ve detay bilgileri tek bir sayfa üzerinden sunuluyor olacak.

Akbank’ın icralı ve hacizli evlerine teklif yapabilmek için ilk olarak en yakın Akbank şubesine uğramanız gerekiyor. Bankadaki görevliye icralı ve hacizli ev satış ihalelerine katılmak istediğinizi bildirin. Bu talebinizin ardından sizlere bir adet şartname imzalatılacak ve ihalesine katılmak istediğiniz konut için oranında teminat yatırmanız istenecek. Kimlik fotokopinizle beraber şartname ve teminat dekontunu bankaya ibraz ederek sunacağımız platformda işlem yapmanıza yarayacak olan şifrenizi edinebilirsiniz.

akbank icralık daire kasım 18akbank icralık daire 2 kasım 18

Akbank icralı konut satış platformuna, banka tarafından size sunulan şifre ile girebilir, satın almayı düşündüğünüz daireyi daha yakından inceleyebilirsiniz. İnceleme neticesinde ilgili gayrimenkulün sayfasında yer alan ‘’Teklif Ver’’ tuşuna bastığınızda sunacağınız teklifle alakalı bilgileri sisteme girmeniz istenecek. 

İhale süresi, ilk teklifin ardından 7 gün ile sınırlıdır. Son 30 dakika kala başka bir teklif verilmesiyle beraber süre otomatik olarak 12 saat daha uzar ve ihalede en iyi teklifi sunan kişi ya da firma, söz konusu dairenin satın alınması ile ilgili öncelik hakkı elde eder. Akbank’ın belirlediği fiyatlar KDV’siz olup bankanın vergi mükellefi olmaması sebebiyle fiyatlara daha sonradan KDV eklenmez.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@